2703
2553

من خیلی ناراحتم . تو خونم هیچ گیاهیی رشد نمیکنه ، پنجره خونمون شمالیه ، یه بنجامین داشتم از پارسال حالش خیلی خوب بود یه مدت رفتیم مسافرت اومدیم دیدم برگاش سبز سبز ریخت بهش کود ۲۰-۲۰ دادم خشک شدن و ریخت باز حتا ی ذره برگایی که دراورده بود. چن ماهه برگ انجیری خریدیم اصلا حالش خوب نیس 😞 برگ جدیدم در نمیاره ، اصلا نمیخنده... اگلونمام بعد ۳ ماه ۳ برگش ریخته ۱ ی دراورده فقط 😞 دیفن باخم اول برگاش از پایین ریخت ۶ ماهه ۲ اا برگ داره هنوز یه دونم در نیاورده ، تو خونم بضی وقتا قربون صدقشون میرم باهاشون حرف میزنم ولی کم ، عود روشن میکنم ولی هیچی که هیچی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنجامین نگه داریش خیلی سخته هر کی داشته دیدم برگاش ریخته. اما الان هم فصل استراحت گیاهه توقع رشد نباید داشته باشی در ضمن الان فصل کود دهی به گیاه نیست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بنجامین نگه داریش خیلی سخته هر کی داشته دیدم برگاش ریخته. اما الان هم فصل استراحت گیاهه توقع رشد نبا ...

نه من مامانم یه مدت قبل از من خرید اونم شرایط نور دهیش مث منه ولی برگاش خیلی خیلی پره 

2714
نه من مامانم یه مدت قبل از من خرید اونم شرایط نور دهیش مث منه ولی برگاش خیلی خیلی پره 

نمیدونم شرایط نگه داریش رو. اما بنجامین خیلی حساسه، من خودم چندین ساله انواع گل و گیاه رو دارم اما هیچ وقت سمت بنجامین نمیرم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
 نمیدونم شرایط نگه داریش رو. اما بنجامین خیلی حساسه، من خودم چندین ساله انواع گل و گیاه رو دار ...

نه تقریبا اطلاعاتم راحب شرایطشونو اینا خوبه ولی واقعا نمیدونم چش شده 😞