2726

درد وفشار واژن دارم درد پریودی خفیف هم دارم.کسی بوده بااین دردا ۳۸ زایمان کنه.چکار کنم زودتر دنیا بیاد به ۴۰ هفته نکشه 

پسرم بهترین هدیه خدایی  

ترو خدا بگین چیکار باید کرد من دیگ دارم میمیرم

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من تو هر سه تا زایمانم یه درد خیلی خیلی خفیف پریودی داشتم رفتم بیمارستان و 5 سانت باز بود و زایمان کردم البته من دکترم از 36 37 هفته یه معاینه ی تحریکی می‌کرد ک بیوفتم تو فاز زایمان چون اصلا ب موندن بچه تا 40 هفته اعتقادی نداشت و زایمانامم عالی بود، باید ب دکترت بگی، حالا برو یه معاینه هم بشو شاید دهانه رحمت باز شده باشه

💗💗💗
شماهم درد داری؟

درد منو داره... اصلا ظرفم نمیتونم بشورم کمرم درد میگیره

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
من ۳۸هفته تکمیل شد شبش درد گرفت و کیسه آب ترکید و  بچه دنیا اومد..واااقعا تحرک داشتما...هرروز ه ...

ینی صبحش میشدید ۳۸ هفته ۱ روز که زایمان کردید؟؟من اینقدر درد دارم که پیاده روی اذیتم میکنه 

پسرم بهترین هدیه خدایی  
منم خیلیییییییی کلافه ام و داغون ینی میشه تموم شه

دست راستت تو سر من

خداروشکر خطرو رد کردی

الان منتظر نی نی هستی این چن وقتو هم صبوری کن

میاد

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
ینی صبحش میشدید ۳۸ هفته ۱ روز که زایمان کردید؟؟من اینقدر درد دارم که پیاده روی اذیتم میکنه 

آره ...منم درد زیادی داشتم بارداری بسیار سختی داشتم...خداروشکر سالها گذشته🤪

😶
دست راستت تو سر من خداروشکر خطرو رد کردی الان منتظر نی نی هستی این چن وقتو هم صبوری کن میاد

اگ بدونی چقد سختی کشیدم

راستی شما هم پلاکتت پایین بود چکار کردی؟؟من الان فهمیدم پایینه۲۶میخام سز بشم شایدم زودتر

والا من تو هر سه تا زایمانم یه درد خیلی خیلی خفیف پریودی داشتم رفتم بیمارستان و 5 سانت باز بود و زای ...

صبح نوبت دکتر دارم صبح وارد ۳۸ هفته میشم ینی ۳۷ هفته و۱ روز...بنظرت معاینه میکنه یاخودم بگمش؟

پسرم بهترین هدیه خدایی  
2706