2737
2734
عنوان

دارم حرص میخورم

95 بازدید | 6 پست

شما بودید چکار میکردید من شوهرم پنج شنبه جمعه ها یا میزارتم خونه مامانش یا مامانم دیشب کلی بهش پیام دادم من دارم اذیت میشم اینجا خوابم نمیره منو نزار خونه مامانم اخه ۳۶ هفته ام

بعد امروز زنگ زده میگه فردا کار دارم امشبم بمون الانم گوشیش خاموش کرده چون گفتم میرم خونه و قر زدم ولی نرفتم و خونه مامانم هستم هنوز

آخه خونه مامانش و محل کارش یه شهر دیگه هست که نیم ساعت فاصله هست

به نظرتون ول کنم الان برم خونمون تا بیاد ماشینم نداره باید پیاده بیاد

من به شوهرت شک کردم😐

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

آخه چرا میخواد شبا تنها باشه

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخوام تهمت بزنم و منظور خاصی ندارم فقط حواس تو جمع کن یکی از فامیلای ما شوهرش بعضی وقتا شبا میپیچوند میگفت کارم طول میکشه و این حرفا بعد پنج سال خانمش فهمید بهش خیانت کرده 

نمیخوام تهمت بزنم و منظور خاصی ندارم فقط حواس تو جمع کن یکی از فامیلای ما شوهرش بعضی وقتا شبا میپیچو ...

وا شرایطزندگیا باهم فرق داره همینطور اخلاق رفتارا.چرا ته دل دوستمونا خالی میکنید؟؟؟همه ک مثل هم نیستن.زودقضاوت نکن