1676
1605

خه_صو_صی#  

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 (تیکر به وقت کنکور)کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!   لطفا درخواست ندید به هیچ وجه نمی‌پذیرم

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

الان که ۷سال گذشته ولی همش چرت پرت +۱۸میگفت حتی حرف عادیشم به +۱۸میرسوند😒یا از روزمون حرف میزدیم 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

در مورد مسائل عراق😐

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐.....
8

منم حرفی ندارم همیشه ب شوهرم میگم ای زن و شوهرا چی میگن بهم؟

برا سلامتی پدرم ی صلوات میفرسین؟ دوست جونیا دوستم پیج روزمرگی گذاشته پر از نکات اشپزی و خونه داری و داستان ازدواجش...میشه مرامی و معرفتی فالوش کنین؟maryambanoo_shirazi_23...23 رو ب انگلیسی بزنی...لطفا فالوش کنید خیلی نیاز داره🙏🙏🙏🙏🙏
1651