2726
والا من باردارم شبا داغونم از بس که بیدار میشم

واااای مثل منی😭😭از لگن درد و دل درد اصلا خواب ندارم.دسشویی رفتن هم دیگه ب کنار

گفتم این آخرا استراحت کنم اما انگار نمیشه از الان آماده شدم برا شب نخوابیا😫😫

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکر و خیال نمیزاره بخوابم. مغزم همش حرف میزنه 

روزت ‌شلوغه.  شب فعالیت جسمی زیاد داشته باش پیاده‌روی . من وقتی میرم تو رختخواب شروع میکنم  قل هو الله احد  خوندن. میرم بغل خدا. بعد تا اذان صبح هیچی نمیفهمم. موقع خواب ذکر بگو.  

این ماه اخرسخته....من تاحالا اذیت نشدم ولی الان هم نمیتونم راحت بخوابم هم شکمم از دوجا ترک خورده نال ...

من فعلا شکمم ترک نخورده خداکنه نخورخ دگه

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
کتاب موثره؟

من بابونه میخورم سزیع خایم میره ولی اگر دیگه نره نصف زانا میخورم 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
روزت ‌شلوغه.  شب فعالیت جسمی زیاد داشته باش پیاده‌روی . من وقتی میرم تو رختخواب شروع میکنم &nbs ...

وای برای من بزرگترین حسرته  که یه شب وسط خواب از خواب بیدار نشم همیشه بیدار میشم 

واااای مثل منی😭😭از لگن درد و دل درد اصلا خواب ندارم.دسشویی رفتن هم دیگه ب کنار گفتم این آخرا استر ...

میفهمممت لگن درد من وداغون کرد دل دردام هم شروع شده گاهی توی طول روز مث پریودی

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

من برعکس شمام

خیییییلی خوشخابم؛همیشه همین بودم؛هروقت اراده کنم میخابم؛خابمم خیلی سنگینه😯😯

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2706