2703
2553
عنوان

دلیل بی انگیزگی به کارچیه 😑

118 بازدید | 13 پست

من واسه کارم خیلی سختی کشیدم که به اینجا برسم

شب وروزمو یکی کرده بودم وبرای ذره ذره پیشرفتم جشن گرفتم و اشک شوق ریختم اما امسال وحشتناک دل زده شدم بقدری که با گریه شنبه ها میرم سرکار.هرچی هم فکر میکنم دلیلش چیه چیزی که قابل توجه باشه به ذهنم نمیرسه ...حقوقم کم هست کارم جای بسیارخوبیه اما امسال کارم زیادترشده یجوری کارامسالم نتیجه زحمات چندسالمه اماحالا که بش رسیدم دیدم خیلی هم چیزی نیست زده شدم انگار...دوست دارم دوباره علاقه م وتلاشم برگرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معلمی

اصولا آدم تو زندگیش به هر آرزویش که میرسه بعدش میگه این بوووود؟ تو ذات آدماست بخاطر همین میگن در لحظه باید زندگی کرد سعی کن از لحظه های زندگیت لذت ببری ینی از مسیر  ، احساس کسلی هم مقطعیه به چیزای خوبش فک کن

2720
اصولا آدم تو زندگیش به هر آرزویش که میرسه بعدش میگه این بوووود؟ تو ذات آدماست بخاطر همین میگن در لحظ ...

واقعا همینطوره....من فکر می کردم فقط من این مدلی هستم وخیلی ازاین اتفاق ناراحت میشم تابه چیزی میرسم نسبت بهش بی میل میشم انگار حس می کنم این جایگاه به این همه سختی که براش کشیدم نمی ارزید

2714
آره نمیدونم چی کار کنم نظرت چیه؟ شما جای من بودی چی کار می کردی؟؟

خودمم درحال تجربه راه ها ی مختلف برای پیدا کردن انگیزه ام.شروع کردم مطالعه و انجام دست ورزی های جالب ومرتبط بارشته م.اما حقیقتا اعماق قلبم از زحمت زیاد بابت پول ناچیزوتوقعات صاحب کارکه هیچوقت راضی نیست خسته س...نریم سرکارهم احساس پوچی می کنیم چه باید کرد چون تحمل محیط برای خودمون

خودمم درحال تجربه راه ها ی مختلف برای پیدا کردن انگیزه ام.شروع کردم مطالعه و انجام دست ورزی های جالب ...

باور کن من امروز که اول هفته است به چه سختی ای رفتم سره کار.... چند سالته شما؟ و چند ساله داری کار می کنی؟؟

باور کن من امروز که اول هفته است به چه سختی ای رفتم سره کار.... چند سالته شما؟ و چند ساله داری کار م ...

منم شنبه ها بزوووور میرم همین که واردمیشم بچه هامیپرن بغلم همه چی یادم میره.۲۷سالمه و۳ساله دارم کارمیکنم اوایل خیلی این درواون در زدم خیلییییی کلاس و دوره رفتم چقدرمطالعه کردم تا به اینجارسیدم اما امسال انگاربه تهش رسیدم خسته م