2703
2553

من خودم اینترنتی باهاش آشنا شدم

خیلی بامزه و باورنکردنی بود. هنوز هم خودمون باورمون نمیشه

یه بازی هست به اسم کوئیز آف کینگز

اونو بازی میکردیم رقیب بودیم با هم

امکان چت کردنم داره 

یهو حرف پیش اومد دیدیم دقیقا همونی هستیم که می‌خواستیم 

البته آشنایی مجازی زیاد طول نکشید و یک هفته بعدش اومد خواستگاری

الان هم یک سال میگذره از ازدواجم باردارم و حس میکنم خوشبخت‌ترین زن دنیام چون شوهرم خیلی عشقه هم خودش هم خانوادش

کار خدا بود که یهو به هم رسیدیم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

به نام خدا ..

ازدواج سنتی😐😐

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

چه جالب

خوشبخت باشین

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
شوهر ندارممم    

ایشالا قسمتت بشه

برو کوئیز بازی کن شاید اونجا باشه قسمتت😄

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2706