2726
عنوان

کسایی که بچه نوجوون دارین حتما به این 3 نکته توجه کنین 😱

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 29 پست

بنظرم اگر با مشاوره کلا همیشه در تماس باشه و بره مثلا هفته ای ۲-۳ بار میشه جلوگیری کرد 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من که اینو خوندم متوجه شودم یه افسرده هستم

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2728
من نوجوون بودم تمام این کارارو کردم،افسردگی هم نداشتم....فقط چشم و هم چشمیه دوستای عوضیم بود😒😒

داشتین دیگه

افسردگیه موقت

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
عزیزم زیاد خندیدن همیشه نشون دهنده افسردگی نیس  اهنگ زیادم‌میتونه از محرومیت عاطفی باشه صرفا ا ...

نکته اول:زیاد خندیدن برای پوشندن و حواس پرتی از غم هاست 

نکته دوم:محرومیت عاطفی خودش منجر به افسردگی میشه 

نکته سوم:مادرم روانشناس برادرم پرستار که توی پرستاری بهشون نکات روانشناسی رو هم یاد دادن😊

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
برادر من ۱۵ سالشه همش اهنگ گوش میده و راه میره علائم دیگه رو نداره 

امکان داره هیجانات سن بلوغ و افسردگیه موقت باشه ولی تا جایی که میشه شادش کنید و بهش توجه کنید که بعدا یه بحران نشه

امروز دختره کم سن وسال جوری سیگار میکشید و با جلب توجه ادم متاسف میشه😑

بیشتر سیگار کشیدن جنبه توجه و خودنمایی داره 

وگرنه سیگار مگه ادمو حالی به حالی میکنه😂

اینجوری که همه شون افسردن

تو این سن هیجانات سن بلوغ هست که افسردگی موقته 

و امار ها نشون داده از هر 30 نوجوان حداقل 18 تا 20 نفر دچار افسردگی هستن

چند واحد روانشناسی رو حساب میارین ؟ 😂😂 اطلاعاتتون خ پایینه عزیز  

اینکه بخواین بگین من بلدم 

و بخواین اطلاعات ثابت شده رو زیر سوال ببرید که بحثش جداست و از الان اگر ریپلای کنید جواب نمیدم

الان اکثرا افسرده اند چون یکی از این ها را گفتی حتما دارند.

ما نوع های مختلفی افسردگی داریم 

ولی نمیدونم چرا تو جامعه باب شده که وقتی میگن افسردگی همه روی افسردگیه شدید فوکوس میکنن

تو این سن هیجانات سن بلوغ هست که افسردگی موقته  و امار ها نشون داده از هر 30 نوجوان حداقل 18 ت ...

رشته تحصیلی شما چیه؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
رشته تحصیلی شما چیه؟

تجربی

2706