2733
2734

نکته اول:اگر بیش از 2 ساعت یعنی زیاد اهنگ گوش میده یعنی دچار افسردگیه 

نکته دوم:اگر زیاد میخنده یا زیاد گریه میکنه دچار افسردگیه 

نکته سوم:روی دستاش و پاهاش و گردنش رو نواه کنید چون بین نوجوان ها باب شده  که با تیغ خط خطی میکنن خودشون رو که باز هم دچار افسردگیه 

یه نکته دیگه هم بگم دوستاش رو زیر نظر داشته باشید چون سیگار تو دخترا هم زیاد شده دیگه پسرا که جای خود دارن و مخصوصا دخترا که اگر دوست ناباب داشته باشن و پاشون به دوست پسر داشتن تو سن کم وا بشه چون هنوز بلوغ عقلی ندارن امکان داره کار دست شما خودش بده 

و همین طور اگر کم میخوابه یا زیاد هم دچار افسردگیه

ممنون اگر شما نکته دیگه ای میدونید لطفا دریغ نکنید و بگید

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دهه هشتادیا همه همینن... 

ربطی به دهه نداره 

دوره قدیم هم همین بوده ولی نه به این شدت

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2738
البته تو بزرگسالان هم این علایم هست

اره ولی تو نوجوان ها بیشتر حیاتیه چون به مرور زمان بدتر میشه

اینجوری که همه شون افسردن

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

عزیزم زیاد خندیدن همیشه نشون دهنده افسردگی نیس 

اهنگ زیادم‌میتونه از محرومیت عاطفی باشه صرفا افسردگی نیس 

اطلاعات غلطو با دیگران ب اشتراک نزارین 

در ضمن مادرم روانشناسن از خودم حرف نمیزنم 

من نوجوونم

هیچ کدومم ندارم

زیادی نرمالم  جوگیری  نوجوونای این زمان رو ندارم اصن

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2706