2733
2739

بچه سن بارداری توی کدوم درست تره؟؟؟ اخه من هر بار سونو میرم با توجه ب اندازه بچه ی روزیو بهم میگن ک با قبلیا وو س روز فرق داره

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

nt دقیق نگران نباش بچه دوم منم هیچ کدوم از سونو هام درست تاریخ نمیداد آخر میانگین گرفت دکتر

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
اکوی قلب جنین داریم عزیزم نه سونو قلب جنین این موقعی انجام میدن که تو  ان تی مشکل یا مشکوک باش ...

ن گلم منظورم همون سونو اولی بود ک واس شنیدن صدای قلب بچه میرن

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2738
نه بابا اون که اصلا در حد ان تی نیست قابل قیاس نیست

The baby can be measured as early as 5 or 6 weeks after the mother’s last menstrual period. Measuring the baby using ultrasound is most accurate in early pregnancy. It becomes less accurate later in pregnancy. The best time to estimate gestational age using ultrasound is between the 8thand 18th weeks of pregnancy. The most accurate way to determine gestational age is using the first day of the woman’s last menstrual period and confirming this gestational age with the measurement from an ultrasound exam.

عموما هشت هفته قلب رو میشنون که میشه تخمین زد سن بارداری رو از روش، هرچی بزرگ تر بشه از دقت حدس کم میشه