2726
عنوان

خواهرشوهر

497 بازدید | 54 پست

سلام خانما.من خواهر شوهرم14سالشه.ولي تو خونه اصلا کار نميکنه.همه کاراش گردن مادرشه.هميشه هم با من لجه هرچي من بخوام اونم ميخواد.هرکاري کنم اونم ميکنه.تو کاراي بزرگترها هم دخالت ميکنه و مادر و پدرش هيچي بهش نميگن.اينسري ديدم وقتي من و همسرم رفتيم بيرون بي اجازه رفته سراغ لوازم ارايشم استفادشون کرده و رفته بيرون.حالا قبل من اصلا ارايش نميکرده ها.ازوقتي من با داداشش ازدواج کردم ديده من ارايش ميکنم اونم راه افتاده.حالا چيکار کنم با اين بشر😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اقتضای سنشه باهاش کج دار و مریز رفتار کن ممکنه باهات خیلی خوب بشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اگه عقدي چرا وسيله هات توو كيفت نبوده ببري 

اگه عروسي كردي چجوري رفته خونت؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه است بابا ولش کن، خودش بزرگ بشه از یادآوری کاراش خجالت میکشه

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی
عقدم .راهمون دوره چندروزي خونشونم.من و همسرم رفتيم بيرون کيف ارايشم خونشون بود با لباسام

وسيله هاتو بزار توو كمد شوهرت درشم قفل كن كليدشم دستت نگه دار تا اونجايي

اين دختر بيتربيته توام ك نميتوني كاري كني چون بعدا باهات دشمن ميشن 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دقیقا خواهر شوهر منم همینه ولی باهام لج نیس دست به چیزامم نمیزنه اما پررو بی ادب هرچی بخرم میخره توروی همه وایمیسه حتی باباش خیلی لوس منم خیلی ازش بدم میاد برا همی خیلی باهاش حرف نمیزنم محلش نمیدم میرم خونشون میام بی تفاوت وقتی یچی میخره تا من میرم انقدر میپوشه جلوم راه میره که من ببینم متولد 82 هس کلا ندید میگیرمش چون از دختر لوس و بی ادب و زبون دراز متنفرم اینم دقیقا همینه 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
بچه س عزیزم.به شوهرت بگوباهاش صحبت کنه.توخودتوخراب نکن

به شوهرم بگم.ميره بهش ميگه.اونم فقط کارش گريه کردنه .گريه ميکنه بعد خانوادش ميگن عروس اومده اشک بچمو دراورد.استفاده کرده باشه مگه گناهه😖

2706