1619
1632
عنوان

خواهرشوهر

487 بازدید | 54 پست

سلام خانما.من خواهر شوهرم14سالشه.ولي تو خونه اصلا کار نميکنه.همه کاراش گردن مادرشه.هميشه هم با من لجه هرچي من بخوام اونم ميخواد.هرکاري کنم اونم ميکنه.تو کاراي بزرگترها هم دخالت ميکنه و مادر و پدرش هيچي بهش نميگن.اينسري ديدم وقتي من و همسرم رفتيم بيرون بي اجازه رفته سراغ لوازم ارايشم استفادشون کرده و رفته بيرون.حالا قبل من اصلا ارايش نميکرده ها.ازوقتي من با داداشش ازدواج کردم ديده من ارايش ميکنم اونم راه افتاده.حالا چيکار کنم با اين بشر😐

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

اگه عقدي چرا وسيله هات توو كيفت نبوده ببري 

اگه عروسي كردي چجوري رفته خونت؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

بچه است بابا ولش کن، خودش بزرگ بشه از یادآوری کاراش خجالت میکشه

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی
8
عقدم .راهمون دوره چندروزي خونشونم.من و همسرم رفتيم بيرون کيف ارايشم خونشون بود با لباسام

وسيله هاتو بزار توو كمد شوهرت درشم قفل كن كليدشم دستت نگه دار تا اونجايي

اين دختر بيتربيته توام ك نميتوني كاري كني چون بعدا باهات دشمن ميشن 

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

دقیقا خواهر شوهر منم همینه ولی باهام لج نیس دست به چیزامم نمیزنه اما پررو بی ادب هرچی بخرم میخره توروی همه وایمیسه حتی باباش خیلی لوس منم خیلی ازش بدم میاد برا همی خیلی باهاش حرف نمیزنم محلش نمیدم میرم خونشون میام بی تفاوت وقتی یچی میخره تا من میرم انقدر میپوشه جلوم راه میره که من ببینم متولد 82 هس کلا ندید میگیرمش چون از دختر لوس و بی ادب و زبون دراز متنفرم اینم دقیقا همینه 

ای در دل من،میلُ تمنا، همه تُ  
بچه س عزیزم.به شوهرت بگوباهاش صحبت کنه.توخودتوخراب نکن

به شوهرم بگم.ميره بهش ميگه.اونم فقط کارش گريه کردنه .گريه ميکنه بعد خانوادش ميگن عروس اومده اشک بچمو دراورد.استفاده کرده باشه مگه گناهه😖

1626

وای مث مال منه. حالا این عنتر 10 سالشه باباشم چند ساله مرده..انروز شوهرم داشت در مورد ولنتاین حرف می‌زد میگف اره بعضیا توقع دارن منظور شوهرم من بودم بعد اون میمون زرتی برگشت گف والا ما ک توقع نداریم... شوهرم گف ن بعضیا دارن دیگ. اون باز ب خودش گرفت گفت حالا انگار مثلا پارسال ناراحت شدیم کسی چیزی واسمون خرید. میخاستم بگم میمون بابات چیزی واست ميخريد ک حالا از شوهر من توقع داری؟؟؟؟ بخدا ی بارم واسش تولد نگرفته بود باباش از وقتی باباش مرده انتظار داره هرکار برا من میکنن برا اونم بکنن. انقد حرص میخورم دارم دیوونه میشم باردارم هستم بیچاره بچم. این احمقم عشق خورامیه ی بار خونه داییش بودیم کیفم تو اتاق خوابشون بود دیدم هی میره و میاد آخر سر داشتیم میرفتیم کیفمو نگاه کردم دیدم تخم خوراکیو ملخ خورده تو کیفم. ب روش نیاوردم ولی خونه خودشونم بریم کیفمو هرجا بشینم میذارم کنار خودم.

توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنید ک سالم بیاد بغ
به شوهرم بگم.ميره بهش ميگه.اونم فقط کارش گريه کردنه .گريه ميکنه بعد خانوادش ميگن عروس اومده اشک بچمو ...

بگوبدون اجازه دست نزنه من خوشم نمیادبه خودم بگه تابهش بدم هرچی خواست

چیزی به روش نیار،خودش بعدا عقلش میرسه خجالت میکشه.ولی بهش بفهمون غیرمستقیم که بدت میاد کسی بدون اجازه از وسایلت استفاده کنه

ولی اینکه کار نمیکنه تو خونه به شما ربطی نداره مگر اینکه باعث شه شما بزحمت بیفتی و مثلا کارای اونم انجام بدی.وگرنه توقع نداشته باش پاشه کار کنه ک شما کار نکنی خونه مادرشوهرت

این نیز بگذرد..‌.

۱۴ ساله خیلی کوچیکه 

به نظرم درمورد اینکه کارهای خودشو تو خونه انجام میده یا نه که اصلا نظر ندید چون به خودشون مربوطه

درمورد وسایل شما... خودتون حرفی نزنید اما همسرتون میتونه به مادرش یا خواهرش مستقیما تذکر بده

به روش هم نخندید ... خواهر کوچیکتر حواشی و مسایل زیادی داره.

امیدوارم شاد باشید 

واسه من دعا کنید

1615