2733
2734

من صبح یه لقمه کوچیک نون و پنیر با چای و یدونه خرما ، ناهار ۶ قاشق برنج با یه تیکه ماهی ، بعد از ظهر‌ یدونه پرتقال و یه لقمه کوچیک نون پنیر سبزی 

دلم‌پفک و بستنی و شیرینی میخواد 😭😭😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چای ماسالا‌ . شلغم.  عدسی 😩😩

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

صبح شیرمال خونگی قد کف دست. ناهار دوتا برش پیتزا خونگی. عصرم دوتا لیوان گل گاو زبون‌ . شامم نمی‌خورم چون سیرم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

صب خیلی چرت خوردم فقط ناخونک

5 تا بادوم خوردم

ظهر 2 تا کوفته😐 یه کف دست نان

الانم یه کاسه کوچولو اش یه کوفته

خودت تشخیص بده رژیمم یا نه🤔🤦🏻

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
صبح شیرمال خونگی قد کف دست. ناهار دوتا برش پیتزا خونگی. عصرم دوتا لیوان گل گاو زبون‌ . شامم نمی‌خورم ...

چجوری بعضیا شام نمیخورن چون سیرن من تا خود۱۲ شب گشنم‌میشه😂😂

واقعا رژیمی؟

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
چجوری بعضیا شام نمیخورن چون سیرن من تا خود۱۲ شب گشنم‌میشه😂😂

من حدود ۹ ماه رژیم. کلا اشتها ندارم. میخورم که نمیرم  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
یعنی صبحونه ناهار نخوردی؟

دوست عزیز من رژیمم اصلا صبحانه نمیخورم یعنی دیرم بیدار میشم هروقت صبحانه خوردم چاق تر شدم !!!! ظهر نون پنیر سبزی ۲۸ گرم پنیر و ۲ کف دست نان سنگک و ۲۰ گرم سبزی .عصر سیب پرتغال کیوی .شامم الان ی تخم مرغ آبپز با گوجه و کاهو و ۲ کف دست سنگک

2706