1619
1605

من فقط اینو بلدم 

ایش ویل نور دِش

😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1522

جااانه من معنیش چیه ؟

حرف زشت مشت نباشه یوقت 😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
منم همين طور    ميخوام تو ٥ ماه برسونم خودمو به سطح بي دو از فردا هرروز ٥،٦ ساعت ميخام بخو ...

پس اگه موافقی با هم بخونیم.؟

وزن اولیه 69 وزن هدف 57  شروع ۲۸ دی من میتونم مانکن بشم💪
1620
فكر كنم يني من فقط تو رو ميخوام

جااانه من ..ایول 😂😂😂😂🙌

موافقم...كتاب شما چيه؟

کتاب ندارم 

من با یوتیوپ اشکان و مرتضی فرهمند میخوام بخونم

از تو نت هم سایت بیاموز اونم خیلی خوبه

وزن اولیه 69 وزن هدف 57  شروع ۲۸ دی من میتونم مانکن بشم💪
1523
کتاب ندارم  من با یوتیوپ اشکان و مرتضی فرهمند میخوام بخونم از تو نت هم سایت بیاموز اونم خیلی ...

منم دوءش فور دوميس رو دارم با جرمن بيسيك وكبرلي..پس از فردا گزارش بزاريم؟

1639