2726
عنوان

چقد مادر بودن سخته خدایا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه تا داشت آمپول 6 ماهه میزد الان بچه هاش 5 سالن من از رابطش ن با همسرش خبری ندارم ولی نمیدونم میخوا ...

شوهرش قبول نمیکنه. تو مشکلت چیه؟ انشاالله خدا به خودت هر چند تا میخوای نی نی سالم و صالح ببخشه. اولیشم تا عید باردار میشی انشاالله

2728
فصولی نیستاولی اینکه سه قلوداشت دیگه بچه نبایدمیذاشت الان فکرکن6تامیشن  ان 3تاچین ؟

اون سه تا قبلیش اصلا مثه هم نیستند یکیشون پسر سفیده مو فر فری یکیشون دختر سبزه مو فری یکیشون پسر سبزه مو صاف😐

هیچ
 حالا من یکیشم ندارم😐 دیشب تا حالا خشکم زده هر جا میرم فقط عدد 3 دور سرم میچرخه😐

زیاد خشکت نزنه هاااا یهو دیدی سرت اومد😁

ولی واقعا خیلی سخته 

نمیدونم حکمت خدا چیه چطوریه یکی شب و روز التاس میکنه یه بچه بهش نمیده اونوقت یکی سه تا داره دیگه نمیخواد سه تا دیگه بهش میده 

ولی واقعا برام قابل تصور نیست میخواد چیکار کنه حالا ،خدا خودش بهش کمک کنه  

بخدا تو تاپیک آخرم دیشب زدم😐

وضع مالیش خوبه؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
 حالا من یکیشم ندارم😐 دیشب تا حالا خشکم زده هر جا میرم فقط عدد 3 دور سرم میچرخه😐

حالا 6 بچرخه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
شوهرش قبول نمیکنه. تو مشکلت چیه؟ انشاالله خدا به خودت هر چند تا میخوای نی نی سالم و صالح ببخشه. اولی ...

نمیدونم شایدم بندازه شایدم نگهشون داره من مشکل زیاد دارم بی پولی و خونه نداشتن هر دفم یه مریضی جدید میگیرم باس عمل کنم پارسال فیستول ناف امسال عمل چشم تا چشام خوب نشدند نباس بچه بیارم قبلا هم کیست داشتم  الان 3 ساله ازدواج کردم

هیچ
2706