1619
1605
عنوان

چقد مادر بودن سخته خدایا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 98 پست

خداروشکر کن بچه داری. بچه دار شدن خیلی سخت تره. من چند ساله منتظرم. از حرفا و نگاه های فامیل و همچنین خودشون فراری ام . فامیل کیلو چنده. شوهر و بچتو سفت بچسب و برای خودت کلی کلاس برو و خوش بگذرون 

هنر مادران ایرانی تربیت قاسم سلیمانی هاست. سردار شهیدم فرزند منم قاسم سلیمانی است انشاالله 
بخدا تو تاپیک آخرم دیشب زدم😐

سه تا داشت دیگه اشتباه کرد سفت وسخت جلو گیری نکرد. حالا ۶ تارو کجای دلش میذاره؟

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐
حتماخوشبخته که ننداخته و منتظر ۳ تایه دیگس...ادم دلش توو خونش خوش باشه خیلی مهمه.....

نمیدونم میخواد بندازه یا نه من هنوز حضمش نتونستم بکنم چه برسه زنگ بزنم میخوای شون بچه ها تو یا میخوای بندازی 😅 نمیدونم تبریک باس بگم یا دلداریش بدم

توجه توجه📢📢 من نظر میذارم برا خودمه پس نظرت مخالفه توهین نکن.  اگه هر جام سیسمونی گذاشتین منو تگ کنید😍😍😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

حالا شوهر من الان اومده میگه بیا طبقه پایین خونه مامانم داییم اونجاس 

خب بمن چه دایی 90 سالت اومده به خواهرش سر بزنه 

من هنو شام بچمو ندادم بچه گشنشه برم بشینم پیش پیرمرد که چی 

واااقعا درک نداره تو رو خدا هیچی از شوهرش نگه که شوهر من دست همرو از پشت بسته

💔
سه تا داشت دیگه اشتباه کرد سفت وسخت جلو گیری نکرد. حالا ۶ تارو کجای دلش میذاره؟

سه تا داشت آمپول 6 ماهه میزد الان بچه هاش 5 سالن من از رابطش ن با همسرش خبری ندارم ولی نمیدونم میخواد چه تصمیمی بگیره 😐 من میگم بزاد بیاره بدد من😅

توجه توجه📢📢 من نظر میذارم برا خودمه پس نظرت مخالفه توهین نکن.  اگه هر جام سیسمونی گذاشتین منو تگ کنید😍😍😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خداروشکر کن بچه داری. بچه دار شدن خیلی سخت تره. من چند ساله منتظرم. از حرفا و نگاه های فامیل و همچنی ...

من بچسبم به زندگیم چه فایده داره وقتی شوهرم‌ طرف هر آشغالیه جز زنش باعث عذابه

تیکر بارداری نیست😁
😳😳😳 یا خداااااا مگه میشه ؟؟؟  من با دوتا بچه بیچاره شدم 😩

حالا من یکیشم ندارم😐 دیشب تا حالا خشکم زده هر جا میرم فقط عدد 3 دور سرم میچرخه😐

خداروشکربچه داری من چی مشگلات دکتروبچه دارشدنم هست دیگه غریبی بماند😔

سلام سرکلاژ کردی؟

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی نازم عشق دلم توروخدا بمون تو دلم😍😍😍دردت بجونم پسر کوچولوم😍😍
1614
دوست من که 3 قلو داره 😐 تازه سه قلو هم حاملس😅 اون باید چی بگه

فصولی نیستاولی اینکه سه قلوداشت دیگه بچه نبایدمیذاشت الان فکرکن6تامیشن 

ان 3تاچین ؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچسبم به زندگیم چه فایده داره وقتی شوهرم‌ طرف هر آشغالیه جز زنش باعث عذابه

عزیزم اینو نمیدونستم. انشاالله خداوند بهتون سلامتی و آرامش بده 

هنر مادران ایرانی تربیت قاسم سلیمانی هاست. سردار شهیدم فرزند منم قاسم سلیمانی است انشاالله 
سه تا داشت آمپول 6 ماهه میزد الان بچه هاش 5 سالن من از رابطش ن با همسرش خبری ندارم ولی نمیدونم میخوا ...

شوهرش قبول نمیکنه. تو مشکلت چیه؟ انشاالله خدا به خودت هر چند تا میخوای نی نی سالم و صالح ببخشه. اولیشم تا عید باردار میشی انشاالله

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐
فصولی نیستاولی اینکه سه قلوداشت دیگه بچه نبایدمیذاشت الان فکرکن6تامیشن  ان 3تاچین ؟

اون سه تا قبلیش اصلا مثه هم نیستند یکیشون پسر سفیده مو فر فری یکیشون دختر سبزه مو فری یکیشون پسر سبزه مو صاف😐

1626
 حالا من یکیشم ندارم😐 دیشب تا حالا خشکم زده هر جا میرم فقط عدد 3 دور سرم میچرخه😐

زیاد خشکت نزنه هاااا یهو دیدی سرت اومد😁

ولی واقعا خیلی سخته 

نمیدونم حکمت خدا چیه چطوریه یکی شب و روز التاس میکنه یه بچه بهش نمیده اونوقت یکی سه تا داره دیگه نمیخواد سه تا دیگه بهش میده 

ولی واقعا برام قابل تصور نیست میخواد چیکار کنه حالا ،خدا خودش بهش کمک کنه  

الکی    

بخدا 😐

مگه نذر کردم دروغ بگم 😐

بخدا تو تاپیک آخرم دیشب زدم😐

وضع مالیش خوبه؟

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر)  کراش(عشق و علاقه ای که طرف مقابل ازش خبر نداره)🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊                                                    نامردا کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن                      
الکی    

تاپیک اخرمو بخون عزیزم میبینی

1645