1676
1605
عنوان

شام

351 بازدید | 37 پست

خانما شام چی دارین؟؟من چی درست کنم

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

هیچی فعلا 🙅‍♀️

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

کالباس خودم پز

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
1522
1665
شوهرم همین الان باقی مونده ی پلوی ظهر رو خورد

شمام شوهرتون شام میخوره خیالتون راحت میشه؟ 😂😂

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۲ اسفند سونو آنومالی دادم و اکو قلب، گفتن نارسایی دریچه سه لتی داره و اکوژن، اکو‌ مجدد دادن برای یک ماه دیگه،  پارسال هم یه سقط داشتم‌ تو ۵ ماه، میشه با دلای پاکتون برام دعا کنید بازم دلم نشکنه؟
شویدپلوباتن ماهی😐

اینو ما ظهر خوردیم😁

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
دیشب تاپیک میزدین میگفتم کباب دل و جگر و خوش گوشت خودم پز😅😅😅

خخخ 

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
1645