1619
1632
عنوان

شام

347 بازدید | 37 پست

خانما شام چی دارین؟؟من چی درست کنم

کاربر قدیمی ام...دوستای قشنگم برای حاجتم صلوات بفرستین اگ فرستادین بگین منم براتون بفرستم...خدای مهربونم مرسی بابت تموم اتفاقای خوب زندگیم 

هیچی فعلا 🙅‍♀️

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

کالباس خودم پز

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
1522
8
شوهرم همین الان باقی مونده ی پلوی ظهر رو خورد

شمام شوهرتون شام میخوره خیالتون راحت میشه؟ 😂😂

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی ‌پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟ ❤️ دعا میکنم به هرچی میخواین برسین🌱💫 آمین🙏🏻
1626
شویدپلوباتن ماهی😐

اینو ما ظهر خوردیم😁

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
دیشب تاپیک میزدین میگفتم کباب دل و جگر و خوش گوشت خودم پز😅😅😅

خخخ 

کاربر قدیمی ام...دوستای قشنگم برای حاجتم صلوات بفرستین اگ فرستادین بگین منم براتون بفرستم...خدای مهربونم مرسی بابت تموم اتفاقای خوب زندگیم 
1639