1662
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660
ببین من‌گوشیم هنگ کرد  بعو خاموشش کردم اوکی شه ،ولی دیگه بالا نمیاد، به نظرت فلش شه درست میشه ...

اگه فلش بشه که پاک میشه همه چی ولی فکر کنم گوشیت جای دیگش مشکل داره

1665

عزیزم فلش کردن همون تنظیمات کارخانست خودت انجام بده فقط دوست داری هزینه بدی؟ یا خدای نکرده آدم ناتو از آب دربیاد عکساتم برداره.  من چندین بار انجام دادم کلا یه رب بیست دقیقه زمان میبره اگه بار اولت باشه

🍁دخترآبانم🍁   🌹کیژیکوردستانم🌹   😍معلمقرآنم😍           آدم بی معرفت وجود نداره!فقط طرف باهات حال نمیکنه،وگرنه برو ببین واسه اونایی کهباهاشون حال میکنهچقدر با معرفته ! 😏
عزیزم فلش کردن همون تنظیمات کارخانست خودت انجام بده فقط دوست داری هزینه بدی؟ یا خدای نکرده آدم ناتو ...

میخوام گوشیم کلا با بکاپ هم هیچی ازش برنگرده الانم همه عکسامو حذف کردم 

این کاربری متعلق به من و خواهرگلم می باشد( مشترک است) 
میخوام گوشیم کلا با بکاپ هم هیچی ازش برنگرده الانم همه عکسامو حذف کردم 

والا یه اصطلاحه فلش کردن از خود گوشی فروشا بپرس اونام دقیقا میرن تو تنظیمات گوشیتون و میزنن به حالت کارخانه گوشی میشه مثل روز اولش  فقط یه هزینه باید بدی همین   حالا باز خودانی عزیزم

🍁دخترآبانم🍁   🌹کیژیکوردستانم🌹   😍معلمقرآنم😍           آدم بی معرفت وجود نداره!فقط طرف باهات حال نمیکنه،وگرنه برو ببین واسه اونایی کهباهاشون حال میکنهچقدر با معرفته ! 😏
والا یه اصطلاحه فلش کردن از خود گوشی فروشا بپرس اونام دقیقا میرن تو تنظیمات گوشیتون و میزنن به حالت ...

ن میخام با بک اپ هم عکسام برنگرده چکار کنم؟ گوشیمو میخوام بدم به کسی؟ 

این کاربری متعلق به من و خواهرگلم می باشد( مشترک است)