2703
2553
عنوان

کی موهاش بلنده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 70 پست

تروخدا برام گزارش بزنید دعاتون میکنمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3774341/مجردم-ولی-نینی-میخوام

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نرم کننده انار پرژک عالیه بچه ها😃😃

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
تروخدا برام گزارش بزنید دعاتون میکنم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3774341/مجردم-ولی-نین ...

زدم عزیزم

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2720
تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست چون برای من بیشتر حجم داره چه ...

نه منم موهام پرپشت بود ربطی نداره. وقتی کوتاه بود بازش میکردم شبیه شیر جنگل میشدم اما هرچی بلند تر شد از حجمش کمتر شد سینره بیول خوبه قیمتشم مناسبه حالا چیزای بهترم هس بازم بگردی

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
حالا من چیکار کنم بلند نمیشه😣😣😣

اب سیب زمینی آب پیاز تخم مرغ روغن زیتون یدونه سیر له شده ترکیب کن هرشب بذار رو موهات ماهی دوسانت بیشترازحد معمول بلند میشه

2714

منم موهام تا باسنمه رشد ارثی هست بیشتر اما دس ارایشگر خیلی مهمه من خودم بشخصه خیلی از موهام مراقبت میکنم روغن تقویت کننده میزنم سس مایونز معجزه میکنه امتحان کن

ول کن جهان را...قهوه ات یخ کرد☕
تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست چون برای من بیشتر حجم داره چه ...

موهای من هم پر و بلندِ،ربطی به پری مو نداره،از سشوار و اتو استفاده نکن و از سرم ها و نرم کننده ها خیلی کم بیشتر از روغن های طبیعی استفاده کن

منم موهام تا باسنمه رشد ارثی هست بیشتر اما دس ارایشگر خیلی مهمه من خودم بشخصه خیلی از موهام مراقبت م ...

چ روغنی

من موهام بلند بود الان کوتاهه کوتاهه

زمان بلدیش کاری نمیکردم خود به خود بلند میشد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
برای رشد مو؟؟؟

ن برا اینکه نرم شه و موخوره نزنه

2706