2726
عنوان

کی موهاش بلنده؟؟؟؟

492 بازدید | 70 پست

سلام بچه ها من رشد مو هام کمه

میشه دلیلش پرپشتی باشه

وسنگین بودن دست ارایشگر؟؟؟؟

حالا اگر کم پشت کنم

چیکار کنم بلند بشه زود،؟

دلم میخواد تا پایین کمر بیاد

شما مراقبتی از چی استفاده میکنین

کلا چی معرفی میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من موهام تقریبا تا پایین باسنمه،هیچی میرم حموگ شامپو تخم مرغی استفاده میکنم،توتامیتونی ببافشون

چند سال کوتاه نکردی تا انقدری شد؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
من موهام تا زیر باسنمه فر هم هست واقعا سخته حیف همسرم نمیزاره کوتاه کنم کار خاصی ام نکردم ک بلند شه ...

چند سال کوتاه نکردی؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
چند سال کوتاه نکردی تا انقدری شد؟

اصلا کوتاه نکردم،فقط یبار ۱۴ سالگیم بازم موهام همین اندازه بود خواهرم میخواست سرشو کوتاه کنه زد از بیخ زدشون

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
حالا من چیکار کنم بلند نمیشه😣😣😣

هرچی بیشتر تو فکرش باشی دیرتر رشد میکنه اما درکل زیاد شونه کن سرمای تقویت کننده هم استفاده کن زودتر بلند نیشه

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
هرچی بیشتر تو فکرش باشی دیرتر رشد میکنه اما درکل زیاد شونه کن سرمای تقویت کننده هم استفاده کن زودتر ...

تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم

به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست

چون برای من بیشتر حجم داره

چه مارکی خوبه؟

تا پنج سانت رشد میکنه زرتی همش میشه موخوره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نوکشو چرب کن

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2706