1648
1655
عنوان

کی موهاش بلنده؟؟؟؟

480 بازدید | 70 پست

سلام بچه ها من رشد مو هام کمه

میشه دلیلش پرپشتی باشه

وسنگین بودن دست ارایشگر؟؟؟؟

حالا اگر کم پشت کنم

چیکار کنم بلند بشه زود،؟

دلم میخواد تا پایین کمر بیاد

شما مراقبتی از چی استفاده میکنین

کلا چی معرفی میکنید

خدایاجووونم ممنونم بابت اتفاقات خوب پیش رو🌷❤سپاسگزارم💜

من موهام تقریبا تا پایین باسنمه،هیچی میرم حموگ شامپو تخم مرغی استفاده میکنم،توتامیتونی ببافشون

اسم کاربریم هست خدایا مرسی فقط زیادی هول شدم بیام نی نی سایت کجو کوله شد چون خونه مادر شوهرمم بودم به دستم به گوشی یه دستم مشغول کار یه دستمم به بچه داری بود دیدم وصف حالی ازاین بهتر نیست گذاشتم خدایا مرسیییی☹☹☹☹☹

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
من موهام تقریبا تا پایین باسنمه،هیچی میرم حموگ شامپو تخم مرغی استفاده میکنم،توتامیتونی ببافشون

چند سال کوتاه نکردی تا انقدری شد؟

هرکجا که میروم ظلم میبینم و همه میگویند:«نگران نباش،خدا جای حق نشسته» خدایا میشود از جای حق بلند شوی تا حق سر جایش بنشیند...
من موهام تا زیر باسنمه فر هم هست واقعا سخته حیف همسرم نمیزاره کوتاه کنم کار خاصی ام نکردم ک بلند شه ...

چند سال کوتاه نکردی؟

هرکجا که میروم ظلم میبینم و همه میگویند:«نگران نباش،خدا جای حق نشسته» خدایا میشود از جای حق بلند شوی تا حق سر جایش بنشیند...
چند سال کوتاه نکردی تا انقدری شد؟

اصلا کوتاه نکردم،فقط یبار ۱۴ سالگیم بازم موهام همین اندازه بود خواهرم میخواست سرشو کوتاه کنه زد از بیخ زدشون

اسم کاربریم هست خدایا مرسی فقط زیادی هول شدم بیام نی نی سایت کجو کوله شد چون خونه مادر شوهرمم بودم به دستم به گوشی یه دستم مشغول کار یه دستمم به بچه داری بود دیدم وصف حالی ازاین بهتر نیست گذاشتم خدایا مرسیییی☹☹☹☹☹
8
حالا من چیکار کنم بلند نمیشه😣😣😣

هرچی بیشتر تو فکرش باشی دیرتر رشد میکنه اما درکل زیاد شونه کن سرمای تقویت کننده هم استفاده کن زودتر بلند نیشه

خوشبختی یعنی عشقت بشه همسرت❤💍
هرچی بیشتر تو فکرش باشی دیرتر رشد میکنه اما درکل زیاد شونه کن سرمای تقویت کننده هم استفاده کن زودتر ...

تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم

به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست

چون برای من بیشتر حجم داره

چه مارکی خوبه؟

تا پنج سانت رشد میکنه زرتی همش میشه موخوره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نوکشو چرب کن

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
1523
من موهام تا زیر باسنمه فر هم هست واقعا سخته حیف همسرم نمیزاره کوتاه کنم کار خاصی ام نکردم ک بلند شه ...

ارثی هست بلندی موهات

رشدش رو میگم

نرم کننده انار پرژک عالیه بچه ها😃😃

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
تروخدا برام گزارش بزنید دعاتون میکنم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3774341/مجردم-ولی-نین ...

زدم عزیزم

تقصیر خودم بود رفتم کوتاه کردم به نظرت پر پشتی دلیل کم رشد کردن هست چون برای من بیشتر حجم داره چه ...

نه منم موهام پرپشت بود ربطی نداره. وقتی کوتاه بود بازش میکردم شبیه شیر جنگل میشدم اما هرچی بلند تر شد از حجمش کمتر شد سینره بیول خوبه قیمتشم مناسبه حالا چیزای بهترم هس بازم بگردی

خوشبختی یعنی عشقت بشه همسرت❤💍
1628