2703
2553
عنوان

شما چندوقت یه بار میرید خونه مامانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 146 پست
قدر اون شوهرو بدون

نه اصلا میگم که انگار اجبار شده برام اعصابم خرد میشه نمیرم همه اخم و تخم میکنن ناراحت میشم واقعا دوس دارم هر وقت دلم خواس برم نه به اجبار بقیه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت دلخوری بینمون بود یکسال طول کشید تا برم  ولی دوماه پیش رفتم دیگه موند تا اگه خدا بخاد ش ...

چی کشیدی تو یکسال؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
2720
نه  عادت کردم من زیاد برم و بیام مامانم زیاد می خواد کنترل کنه بچه هامو دوست ندارم از طرفی م ...

ناراحتیهاشون ادمو داغون میکنه میفهممت

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
نه اصلا میگم که انگار اجبار شده برام اعصابم خرد میشه نمیرم همه اخم و تخم میکنن ناراحت میشم واقعا دوس ...

وقتی زور باشه بدتر دافعه ایجاد میشه

2714
یه شهر دیگه ام 12ساعت راهه بچه کوچیک دارم وبه خطرش نمی ارزه  شوهرم میگه برو بمون اما دل دیری ش ...

منم یه شب بدون شوهرم میمونم دلتنگی اینیکی زهرم میکنه   

راهت خیلی دوره به خاطر کار نمیری اونجا؟

بچه ها بنظرت توی بارداری میشه دور از خونواده و مامان و خواهرا بود؟ 

میشه ولی سخته

خیلیها بدون مادرشون موندن ولی سختیهاش یادشون نرفته

چی کشیدی تو یکسال؟

دیگه افتادم رو لج و لجبازی 😑😑

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
من و مامانم و خواهرام ۱ ساله رفتیم پردیس.شوهرم به سرکارش دور شده میگه برگردیم تهران .میگم اگه ایشاله ...

نمیدونم تا پردیس چقدر راهه

میتونی چند روز چندروز بمونی و تو اون چند روز شوهرت به خونه مامانت رفت و امد کنه. ولی شوهرت اگر این راهو بره بیاد بعد مدتی ممکنه کم بیاره یا از خستگی ضعف بگیره

منم یه شب بدون شوهرم میمونم دلتنگی اینیکی زهرم میکنه    راهت خیلی دوره به خاطر کار نمیری ...

خیلی دوره 

به خاطر شوهرم نمیرم تمام وابستیگم به دنیاست 

با اینکه پدرومادرمو خیلی دوس دارم کنارشوهرم با همه دلتنگی ها کنار میام

وقتی زور باشه بدتر دافعه ایجاد میشه

اره واقعا

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
به من اگه مشورت بدین خیلی ممنون میشم یه مدته همش فکرمون درگیره این موضوع هست به نتیجه نمیرسیم

میزان وابستگی خودتو هم در نظر بگیر 

2706