2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیش یزدانی نرو ک کلی نا امیدت میکنه

دکتر خوبیه یزدانی ولی عبدخدا خیلی خوبه.من زخم داشتم سریع خوب شدم.دخترمم عبدخدا به دنیااورد

خدابخشنده اس..........میبخشه......(خودت پارش کن.)
تک تک می‌فرسته داخل؟ برای باردار شدن میخام برم 

بخوایی به منشی بگی تنها میفرسته تو.خیلی خوبه اصلا مخصوص نازایی و این چیراست.بچه هایی که زیر نظر عبد خدا به دنیا میاد تپله.چون خیلی تقویتی میده

خدابخشنده اس..........میبخشه......(خودت پارش کن.)
چرا؟ شما پیش کی میری؟ برای بارداری? 

من الان قم نیستم ولی اقدام کرده بودم برام آزمایش داد جواب رو ک دید گفت شما ب صورت طبیعی باردار نمیشی حتما باید برید موسسه رویان گفتم مشکلم چیه گفت من الان بگم تو میفهمی😕😕

بعد از چهار ماه تحت نظر دکتر لالویی توی تهران بدون مصرف هیچ قرصی باردار شدم

2738
من الان قم نیستم ولی اقدام کرده بودم برام آزمایش داد جواب رو ک دید گفت شما ب صورت طبیعی باردار نمیشی ...

وای خیلی گیج شدم. همه میگن یزدانی بهترین دکتره.    حالا نمیدونم پیش کی برم اصلا 

من بچه سومم رو باردارم. اولی رو قبل و در حین بارداری تحت نظر دکتر ابراهیمی بودم ولی برای دومی و سومی رفتم پیش عبدخدا. بنظرم دستش سبکه. فقط آزمایشای قبل از بارداری برام نوشت و بعد من بدون هیچ دارویی باردار شدم و مراقبت‌های بارداریمم پیش ایشوم رفتم و این سری هم دارم میرم. بنظرم عبدخدا دکتر خوبی بوده حداقل من که ازش راضی‌ام. توی بارداری دوم عمل سرکلاژم کرد و توی سومی هم نیازی ندید عمل کنه ولی نذاشت بچم زود به دنیا بیاد.

بچه اولم آرش ۹۲/۵/۲۹ ساعت 00:10 بامداد (یعنی 28مرداد شب) به دنیا اومد! بچه دومم آریا هم متولد ۹۵/۲/۲۲ ساعت ۹:۳۰ به دنیا اومد. هر دوشون توی قم به دنیا اومدند ولی ما پاییز۹۶ رفتیم شهرستان دماوند و تابستان۹۹ برگشتیم و من مهر۹۹ دوباره باردار شدم و بچه سومم دخترم آرشیدا ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۷ صبح به دنیا اومد.
من بچه سومم رو باردارم. اولی رو قبل و در حین بارداری تحت نظر دکتر ابراهیمی بودم ولی برای دومی و سومی ...

عزیزم دکتر عبدخدا واسه بارداری خوبه ماه هشتمم سرویکسم کوتاه شده

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
من بچه سومم رو باردارم. اولی رو قبل و در حین بارداری تحت نظر دکتر ابراهیمی بودم ولی برای دومی و سومی ...

عزیزم شما سزارین شدیددکترعبدخدا عمل کرد راضی بودید؟

بعد وقتی مشکلی پیش بیاد دسترسی به دکتر راحته بعنی مطب راحت تلفن جواب میدن؟

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
2706