2733
2734

سلام دوستای گلم از دیشب بابام رو تو ccuبستری کردن قلبش ضعیف،کار میکنه توروخدا براش دعا کنین تا زود خوب بشه بخدا خیییلی ناراحتم نمیخام درد بی پدری رو بچشم من که بی مادر شدم نمیخام پدرمم از دست بدم😭😭😭😭😫😫

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔

اگر میخواهید مشکل سخت تان حل شود و بهتون پیشنهاد میکنم که به کودکان فقیر سالمندان مستحق کمک کنید البته کمک مالی نه پول ندید فقط کالایی باشه مثلاً کفش لباس پوشاک و زمستان فصل سرما ژاکت کاپشن و به حیوانات خیابانی غذا بدید مثلاً آشغال مرغ از مرغ فروشی ها بخرید. این کار هارا بکنید زندگی تان معجزه میشود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برات دعا میکنم

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728
برای سلامتی پدرتون امن یجیب میگم و 7 آیه الکرسی

خییییلی ممنون گلم

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
2738
ان شاءالله به حق فاطمه زهرا که پدرتون حالش بهبود پیدا میکنه و سالم و سلامت برمیگردن خونه.

انشالله مرسی از دعاتون😌😌😌😌

وای عزیزم ان شاءالله که به حق حضرت زهرا حالشون زودتر خوب بشن خیلی ناراحت شدم 😢

ممنون گلم 

برای سلامتی پدرتون امن یجیب میگم و 7 آیه الکرسی

مرسی عزیزم ❤❤❤❤

2706