2733
2734
عنوان

تاپیک جامع خانه تکانی تا عید💪💪💪انگیزه+ما میتوانیم💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 13443 بازدید | 595 پست
چاره ای نیست عزیزم.

من نمیدونم چرا هرکاری میکتم نمیتونم عکس بزارم😥

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎

عکس قبل و بعدم هس ؟😂

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس قبل و بعدم هس ؟😂

من دارم😁اما هرکاری میکنم نمیاد😫توهم عکس بزار دوست جونی

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
2728
مثل اینکه باید از عکس اسکرین بگیری بعد اسکرینشو بفرستی تا بیاد😌

صب کن امتحان کنم...البته فک نکنم بازم بیاد فک کنم از نتمه چن روز پیش باز تاپیک عکس داشتم نیومد😥خدا کنه بیاد

نمیاددددد😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫

2738
هی بابا دست به دعا هم شدمااااا😂 اینم شانس مایه🤣

نتم عن شده😥

من۱۰ رو ز مونده ب عید شروع میکنم😥

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

سلام من قراره اخر هفته شروع کنم 

فرشامو میخوام بدم قالیشویی سرامیک هارو بخارشور میکشم روی موکت هامم بخارشور میکشم دستشویی و حموم رو کامل میسابم با وسایلای داخلش  کمد لباسامو مرتب میکنم رخت خواب هامو میریزم چک میکنم دوباره جمع میکنم رو بالشتی هامو باید بشورم تشک تخت رو بلند میکنم زیرش رو تمیز میکنم تمام کشوهای لباس رو میریزم دوباره مرتب میکنم تمام لوازم اشپزخونه رو با پودر لباسشویی و سفید کننده میشورم خشک میکنم و بالکن رو کلا از ته دستمال میکشم و وسایلاش رو مرتب میکنم تمام طبقه ها و کشوی یخچال و فریزر رو هم میشورم

اینم تقریبا کارای خونه تکونی امسال من

وای که خستم از به هم ریختگی کل وسایل انباری وسط مونده شوهرمم نیست منم هیچکاری نمیتونم بکنم فردام اخر شب میاد باز صب دوشنبم کلاس داره تا ظهر بعدم بیاد حتما خستس میخابه تا شب شبم دیگه میگه هواتارکیه باشه سه شنبه سه شنبم باز صب کلاس داره بازهمین تکرارمیشه☹️☹️☹️

2706