2737
2739

دوست دارین زبانتون تقویت بشه ؟

اصلا زبانتون صفره ؟؟

کلاسم نمیتونین برین ؟؟

پول هم به اندازه کافی ندارین ؟؟؟

بازم اشکال نداره ما یه راه دیگه داریم

میتونین کلاسای مارو شرکت کنین علاوه بر اینکه ۱۰۰ درصد

تضمین میکنیم ک زبانتون خوب میشه

هزینه کمی هم داره و شما تو خونه فقط با گوش دادن ویسای ما میتونین زبانو یاد بگیرین

میدونم یکم اعتماد سخته و حتی شاید باورش اما خب میتونیم براتون یک جلسه هم رایگان بزاریم ک خیالتون راحت بشه ❤🤚

اقا دیگه خداییش از این بهتر ؟؟

راسی در مورد هزینه ها هم باید بگم که نگران نباشین ما باهاتون راه میایم

اول ازتون چند تا سوال میپرسیم ک سطحتون مشخص بشه بعدش بهتون هزینه رو میگیم

کلاسا هام دو جلسه در هفته هست❤

در قالب ویس و توضیح کامل با جزییات

تکلیف هم داریم امتحانم داریم💐🧚‍♀️😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بفرمایید یا درخواست دوستی بدید یا شمارمو بدم پیام بدید

فقط میخاستم مفهوم یه جملرو بهم بگین عزیزم. هرچی تگ کردم تگ نمیشدین.....

زنگ بزن به اون خانوم....تو اون خانومو دوست داری.... بعد اون میبی نات....

داره میگه نباید اینکارو اونجام بدم؟؟؟؟..

در کل تو دوست داشتن اون خانوم شک داره یا تو تماس گرفتن باهاش؟؟؟ چون نات معنیه انجام ندادن کارو میرسونه

در کل صاحب این پروفایل غمگینه؟؟؟ کلا منظورش چیه؟

2728
یا اینکه داره به یه خانوم میگه بهم زنگ بزن ...تو دوسم داری.... شایدم نداری....

بهش بگو( اون خانمه) که دوسش داری شایدم نه که اشاره داره شایدم دوستش ندارم . درکل خب پروفایل غمگینی کع هست و اینکه دیگه بحث عشق و عاشقی و دو دل بودن وسط هست

یا اینکه داره به یه خانوم میگه بهم زنگ بزن ...تو دوسم داری.... شایدم نداری....

نهه داره میگه بهش بگووو که تو دوسش داری منظورش اینه اون شاید نه اشاره به این داره که دوستش داره یا نداره

2738
بهش بگو( اون خانمه) که دوسش داری شایدم نه که اشاره داره شایدم دوستش ندارم . درکل خب پروفایل غمگینی ک ...

اخه مگ not به انجام ندادن اشاره نمیکنه؟؟؟؟

حس میکنم تو اینکه به اون خانوم زنگ بزنه دو دله

نهه داره میگه بهش بگووو که تو دوسش داری منظورش اینه اون شاید نه اشاره به این داره که دوستش داره یا ن ...

ینی فک میکنه اون خانومه شاید دوسش نداره؟؟؟؟

یا فک میکنه شاید خودش خانومرو دوس نداره؟

اخه مگ not به انجام ندادن اشاره نمیکنه؟؟؟؟ حس میکنم تو اینکه به اون خانوم زنگ بزنه دو دله &n ...

نه به دوس نداشتن اشاره میکنه اینجا به نظرم حالا امیدوارم باعث بهم زدن رابطتون نشم😐

اخه مگ not به انجام ندادن اشاره نمیکنه؟؟؟؟ حس میکنم تو اینکه به اون خانوم زنگ بزنه دو دله &n ...

نگاه کنید چون خودش اضاف کرده یعنی با عکس نبوده هرچیزی ممکنه منظورش باشه خب نظر من اینه . حالا مکنه نظر طرف این نباشه

من متنو ترجمه کردم و ترجمه درستشم اینه . حالا اون maybe not و باید از طرف بپرسید که ببینید منظور درستش چیه😘

2706