2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده لطفا کمکم کنید 20 روز بعد نزدیکی آز بتا دادم 191 بود و دکتر گفت پاییه و 48 ساعت بعد آزمایش تیتر بتا که یکم دقیق تره رو دادم شد 1091 دکتر گفت نباید یهو میرفته بالا. نگفت که چه مشکلی ممکنه پیش بیاد حالا هر چی تو اینترنت میگردم دلیلشو پیدا نمیکنم
سلام خانم هاى عزیز لطفاً اگر کسى میدونه راهنمایى کنه من روز٣٠ پرى بى بى چکم مثبت شد بعد از دو روز خونریزى قهوه اى رنگ ملایمى داشتم رفتم دکتر و گفت باردارم و چهار هفته اما بتا پایین بود و مجدد باید آز بدم خیلى نگرانم لطفاً کسى اگر چیزى میدونه راهنمایى کنه

سلام، من دو عدد جنين بلاستوسيست انتقال دادم و ديروز كه روز ١٣ انتقالم بود جواب آزمايشم ١٥٠٠ بود. لطفا بهم بگيد دليل بالا بودن هاچ سي جي دو عدد جنينه يا احتمال خارج رحمي هم هست؟ كسي ميدونه؟ احساس ميكنم دوهفته و چند روزم باشه.

سلام یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده لطفا کمکم کنید 20 روز بعد نزدیکی آز بتا دادم 191 بود و دکتر گفت پایی ...

فاطيما جان دليل بالا رفتن هاش سي جي خونت رو فهميدي و آيا بد بود يا اينكه بارداري خوبي داشتي؟

فاطيما جان دليل بالا رفتن هاش سي جي خونت رو فهميدي و آيا بد بود يا اينكه بارداري خوبي داشتي؟

سلام خوبی؟بتا اگر بالا نره یعنی دوبرابر نشه میشه خارج رحمی؟اگر دو برابر بشه خارج رحمی نیست؟

2706