2733
2739

وایییی توهم شب بالشوبذارصورتش خفه شه😡😡😡😡😡😡بعدبردارخساب کاردستش بیاد

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
کوچولویی که😢😢😢😢 حق میدم که یه خورده بی سیاستی کردی ولی اون چرا با حرف یکی دیگه کتکت زده این یع ...

چندسالششه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
23 2 تا هم بچه شیر به شیر داره

وای گفتی‌کوچیکه ترسیدم زیادم کوچیک نیس عزیزم😞😞😞ولی ناراحت شدم براش

میشه جواب منو بدید؟

استادم دکترای رشتمونو رفت خارج گرفت. ازش خواستم برام یکاری بکنه گفت اگه برای ارشدو دکتراشد گذاشتن تحصیلی برم.

ازون ورم فانیلای بابا دکترن ایتالیا و امریکان.فامیلای مامانم استاد دانشگاهن توی هلند. بعصیاشونم امریکا.ازونام خواستم برام اونجا کار پیدا کنن گفتن باشه.یبارم کارمو جور کردن وسطای اقدامات بابام گفت نه چون مجردی نمیزارم بری.البته میدونم ازدواجم کنم نمیشه چون فقط به ازداج سنی احازه میده وطرفم تازه باید راضیش کنم.

رشتمم ماماییه اینجا کار زیاد براش نیست فقط میتونم‌انگلیس و استرالیا برم چون رشتم فقط اونجاست.هنوزم نرفتم.چندبار هی جور شده نشده برم.شایدم کلا خانوادگی بابام راضی بشه بریم چون خودش قبلا ترکیه زندگی میکرده بریم‌اونجا

حالا میشه بگید چرا پرسیدید😐😐😐😐😐😐😐😐

دوست من فیزیوتراپی خوانده.میخواستم بدونم برای رفتن میشه از کمک شما استفاده کنم؟

پدرمنم دکترای فیزیو تراپیه.ولی ترجبح داد اینجا کار کنه.َبستگی به کشوری که میخواد بره داره.مام اگه بابا کلا بیاد همون ترکبه ام‌بریم برای همیشه فکر نمیکنم اونجا بتونه فیزیو تراپ باشه

پدرمنم دکترای فیزیو تراپیه.ولی ترجبح داد اینجا کار کنه.َبستگی به کشوری که میخواد بره داره.مام اگه با ...

مرسی ازراهنماییت،دوست منم بهش گفتن که برای رشته اش بهتره مثلا سوئد بره یا فنلاند .ولی چون ازلیسانسش ۵سال گذشته ،بهش گفتن اگه کار دائم کرده باشی شاید بشه کاری کرد ولی سنش از ۳۰ گذشته. بازهم ممنونم که به خوبی وبا محبت جواب منو دادی،موفق باشی همیشه.

2738
دوست من فیزیوتراپی خوانده.میخواستم بدونم برای رفتن میشه از کمک شما استفاده کنم؟

عزیزم خودمم هنوز ۱۰۰در۱۰۰ نشدم.وسط کارای اقامتم همش یه بامرولی برام جور میشه.به کسی نگفتم ولی اگه بابام نزاره تاچند ساله دیگه برم ومجبورم کنه با یکی که دوسش ندارم عروسی کنم خودکشی میخوام بکنم😭😭😭😭😪😪😪😪

دوست شنام باید ببینه بازار شغلش کدوم کشور بهتره ولی میتونه اونجا کارشو شروع کنه ولی خیلی سخته.الان دکترجراح مامانجونم خانومش دندانپزشکه ولی توی کانادا مدرک خودشو زنشو قبول نکردن یکی از دکترای بیمارستان خودمونم همینن بعد میان اینجا کار میکنن 

میفرستن برای زنو بچه هاشون خارج چون مدرکامو نو قبول ندارن اونجا سخت بهمون کار میدن.باید دیگه خیلی مخ باشیم و ازمون بین المللیه رشتمونو با زبان انگلیسی فول باشیم تا ادم حسابمون کنن.

اگه کار دوستت جور شد بگو بیاد منم ببره.من هی گیر میفته توی کارام ولی این دفه تاحالاش مشکلی نیومده بابامم گیر نداده.دانشگامم بین لمللی بوده

عزیزم خودمم هنوز ۱۰۰در۱۰۰ نشدم.وسط کارای اقامتم همش یه بامرولی برام جور میشه.به کسی نگفتم ولی اگه با ...

ان شاالله همانطور که میخوای پیش بره،حتما بهش میگم،مدرک تافل که داره اما بهش گفتن که باید دوباره دوساله بگذرونه،خودش که میگه از اول مدیریت بخونه بعدا بره اما شرط سنی و اینکه هرسال سختتر میشه .مثلا اتریش مدارکشو فرستاد قبول نکردن چون مجرد هست .اینجا هم وضعش خوبه نمیدونم چرا دلش میخواد بره ،حتی اسکالرشیپ هم قبول نمیکنن،گفتن بایدهزینه یکسال اول خودش پرداخت کنه .

ان شاالله همانطور که میخوای پیش بره،حتما بهش میگم،مدرک تافل که داره اما بهش گفتن که باید دوباره دوسا ...

به راحتی ماها روقبول نمیکنن.الان دکتر بیمارستانمون میگفت دوست دوران رزیدنتیش باشوهرش که اونم دکتره امریکان ولی خانومه خانه داره اون اقای دکترم توی خط فرودگاهشون راننده تاکسی.ولی میکفته

از دکتر بودنمون توی ایران بیشتر پول درمیاریم😐😐😐😐😐😐😐😐

😐😐😐شوهرت بزنتت خوشحال میشی؟

اگ کار بدی کرده باشم ناراحتم نمیشم  

اینطور مسائل فکر باز میخواد عزیزم 

رفتار غلط باعث میشه که شوهرم اونقدر عصبی بشه و منو بزنه و حق داره 

2706