2726
عنوان

یعنی دیگه نمیکشم

105 بازدید | 11 پست

خواهر شوهرام رفتن  فشم سفر بعد بچه هاشون خونه من هستن سه تا هستن خودم هم سه تا دارم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

مادر شوهرم پیر مریضه بچه ها گذاشت خونه ما بنده خدا الان زنگ زد تشکر و عذر خواهی کرد

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوفففف کوچیکن ؟ 😂😂😂😂

لابد فضولی هم میکنن 

مهمد کودک گل ها😂😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

مهدکودک  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

شش تابی خونه کردن بازار شام ..من هم کوزت شدم رسما خخخخخ صبح کیک پختم براشون ..الان الویه درست کردم براشون

شش تابی خونه کردن بازار شام ..من هم کوزت شدم رسما خخخخخ صبح کیک پختم براشون ..الان الویه درست کردم ب ...

😂😂😂😂😂😂

خسته نباشین

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
واسه چی نبردنشون؟؟؟؟؟ نباید قبول میکردی

چه کنم خواهر ..یکی شون یه بار زنگ نزدن نامردا

اجرت با خدا👌👍

یعنی اجر دارد?