2737
2734

میتونه مراسم نگیره یا مراسم کوچیکی برگزار کنه،پسر وخانواده پسربااین موضوع کنارمیان؟توچه شرایطی کنارنمیان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا الله 

بستگی داره، 

بعضی هاشون دو طرف راضی می کنن که مجلس نگیرن 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

عروس ما اینطوری بود، تو عقدش به جز خانواده ش یه نفر از فامیل نیومدن خیلی زشت بود

واسه عروسی هم اومد چند تا از دوستاشو دعوت کرد و هیچ محفلی نداشت

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738

هر چی که هست اجازه نده به خانوادت توهین بشه

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  

شوهر من نداشت، ایران نبودن، یکسری هم که بودن قهر بودن، تو مراسم ها دوستانش رو دعوت کرد، ولی من گاهی اذیت میشم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

میشه یکم درد دل کنیم با هم..

دقیقا این شرابطِ منه..اون روز شوهرم بهم گفت اگه مراسم عروسی نمیخوام بگیرم چون تو اصلا فامیل نداری که دعوت کنی...

تازه با التماس و رو زدن به دوستا ..برا مراسم عقدم رو هم ۱۰..۱۱ نفر میشیم

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.

والا خانواده من عالی هستن ولی من جشن نگرفتم تو تالار رفتم ماه عسل پولمم موند تو جیبم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2706