2737
2734

لطفا برای تاپیک لعنتی من گزارش بزنید تاپیکم حذف بشه مرسی از همتون 

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما دکتر خوب میشناسی گلم

کجایین؟؟؟ 

مشهد علامه ضیایی عااااالیه البته اگر بتونی وقت بگیری

تهران هم حکیم خیراندیش . این دوتایی که گفتم برای بیماریای خیلی خاص باید بری پیششون و الا وقت نمیدن. 

دیگه باید پرس و جو کنی از چند نفر که دستی بر آتش دارن به قول معروف.

دکتر روازاده خوبه .

اینا شاخصن اما هستن که مثلا شاگرداشون باشن و خوب باشن

طب سنتی در همه دنیا کاربرد داره و هر قومی طب مخصوص خودش رو داره،

ولی بعنوان طب مکمل شناخته میشه،درمان اصلی بر اساس طب آکادمیک هست یعنی دانشگاه و بیمارستانهای معروف دنیا با آزمایشات گسترده یه درمان رو برای بیماریها در نظر میگیرن،حالا طب سنتی شامل طب گیاهی،طب چینی،طب سوزنی،حجامت،طب فشاری و ....میشه هومئوپاتی،یوگا و..هم جزو طبهای مکمل شناخته میشن مهم اینه که پیش اهل فن بری ،الان متاسفانه یه عده در تلاشند بگند علم نوین که این همه پژوهش روش انجام شده به درد نمیخوره واز سمت دشمنه

ولی اگر شما در کنار طب اصلی که پزشک تجویز میکنه از پزشکان طب سنتی،کسانی که دکترطب سوزنی هستن کمک بگیری بدنت بهتر به دارو جواب میده،گاهی فقط با تغییر روش زندگی یعنی ورزش و سالم خوری کلی از مشکلات حل میشه

این چیزایی بود که من میدونستم

2738