2726
عنوان

کیا با وجود نفرت از شوهرشون باهاش زندگی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 32 پست
خودمم نمیدونم بارها پرسیدم میگه چون من اینجوری صلاح میدونم

حیف جوابی که لایقش هست رو بگم کاربریم می ترکه

آیا بزرگ شدن یک بچه با دروغ صلاحی داره؟

تا آخر عمرکه بچه نمی مونه

فردا روز کسی هم حرفی نزنه شناسنامه شما رو که می بینه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای بابا مردا همینن دیگه بی منطقن ..باز تو خوبه میزاره هفته ایی یبار بچتو ببینی .من سراغ دارم شوهر دوم خانونه اصن کلا اجازه نمیده بچه هاشو ببینه ..خانومه احمقم میگه چشم ..هووف

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
استارترجان باشما نیستما.الان روی حرفم بابقیست وقتی میگیم بابچه جدانشین تاجابی که میتونید ادمو میبلع ...

جای طرف نیستی ببینی تو چه جهنمی داره دست و پا میزنه

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
استارترجان باشما نیستما.الان روی حرفم بابقیست وقتی میگیم بابچه جدانشین تاجابی که میتونید ادمو میبلع ...

واقعا من اگه به ۵ سال پیش برمیگشتم هرگز جدا نمیشدم تحمل میکردم مثل سگ پشیمونم

یارب نظر تو برنگردد
جای طرف نیستی ببینی تو چه جهنمی داره دست و پا میزنه

خودم جداشدم عزیزم 

ولی بچه داشتم فکرنمیکنم جدامیشدم.البته الانم نمیخوام ازدواج کنم ...

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

دایی منم همین شرطو گذاشته بود

اما زن دایی م وقتی پسر اولش ۲ساله بود تا ۱۸سالگیش ندیده بودش،تا پدرش مرد و مجبوری آوردنش پیش خودشون دایی منم دیگه تسلیم شد اما اون بچه معدن مشکل و دردسر بود ولی بی تقصیر بود چون خانواده ای نداشت ک تربیتش کنن دلسوزه بچه مادره

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
واقعا من اگه به ۵ سال پیش برمیگشتم هرگز جدا نمیشدم تحمل میکردم مثل سگ پشیمونم

خدانکنه عزیزم....همسرت ازدواج کرده؟؟

بایه مشاورحرف بزن.اصلا به شوهرت بگو باشه نمیگم تاخفه بشه.....چه میشه کرد دستی روکه نمیشه گازگرفت بایدبوسید

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

منم متنفرم از شوهرم.و واقعا واقعا همیشه به این مسائل فک میکنم و میترسم جداشم.حالا بچه من دختره واقعا نمیتونم بسپرمش به پدرش.

درکت میکنم خیلی شرایطت بده.

ولی جلوی شوهرت ضعف نشون نده.بگو ببخشیدا چشای کورت رو قبل از ازدواج باز میکردی میدیدی بچه دارم.الان دوتاشونم بچه هامن.تو مشکل داری برو مشکلتو حل کن.من دلیلی برای پنهانکاری نمیبینم.حالا که هردوشون پسرن اتفاقا بیشتر برای هم پشت و پناه میشن

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2706