2737
2734

بچم الان ۴۵ روزشه.وقتی بیداره اصلا آروم نیست همش زور میزنه.گریه نمیکنه اصلا .ولی اروم هم نمیمونه‌.بهش پدی لاکت میدم.وزن گیری و شیر خوردنش خوبه.شکمش هم خیلی خوب کار میکنه.اخه چرا؟؟؟؟همش دست و پا میزنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا مثل نی نی من....با این تفاوت ک تو خوابم اینجوری میشه،من بی بی کر میدم و دایمتین...

راستی دوستان نی نیم موقع دفع ادرار خیلی بهش فشار میاد بعضی مواقع درحد گریه کردن حتی...بنطرتون‌مشکلی هست

ناراحت باشه گریه میکنه چیکارش داری بزار سیر رشدش رو طی کنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

شما دقیقا مشکل منو داری یه پسر ۴۸ روزه دارم که کولیک داره. بعد شیر خوردن بلافاصله زور میزنه و پی پی میکنه. روزی ۶ یا ۷ بار اینکارو میکنه ولی بعضی وقتا دل درد میگیره و جیغ میکشه از شکمش هم صدا میاد. من هنوز خونه مادرم موندم جرات نمیکنم با وجود این بچه برم خونه خودم. راستش خسته شدم ولی چاره ای ندارم

دختر منم تا سه ماهگی همینطور بود.شب تا صبح کارش بود گریه کردن.فقط قطره کولیکیز میدادم بهش یکم آروم میشد ولی روز از نو روزی از نو.الان دیگ فک نکنم پیدا شه قطرش خارجی بود.کلپوره هم خوبه براش .ی خورده با آب قاطی کن تلخ ک شد ب اندازه ی سی سی بهش بده

❤میشه واسه سلامتی گل پسرم ی صلوات مهمونم کنی❤مرسی مهربونا😘
شما دقیقا مشکل منو داری یه پسر ۴۸ روزه دارم که کولیک داره. بعد شیر خوردن بلافاصله زور میزنه و پی پی ...

خیلی ناراحت میشم زور زدنشو میبینم.اصلا نشده دو دقیقه تو بیداری اروم بشینه.

خیلی ناراحت میشم زور زدنشو میبینم.اصلا نشده دو دقیقه تو بیداری اروم بشینه.

اگه گریه نمیکنه و راحت میخوابه خیلی خوبه. پسر من شبها دردش شروع میشه و من اکثر شبها تا صبح بیدارم. الان ساعت ۵ صبحه من نخوابیدم دل دردش امروز شدیده