2726

بچه ها خواهرم چند سال پیش برا فوق دیپلم علمی کاربردی رفت ترم دوم یا سوم وام دانشجوییشو گرفت براشهریه چندتا امتحاناتم داد ولی بعدش کلا ازعلمی کاربری اومدبیرون دیگه کاردانیشم نگرفت همینطوری رهاش کرد وامم تسویه نکرد امروز صبح زنگ زد بمن گفت اس ام اس اومده از حساب ضامن کسرمیشه واین حرفا بعدشم وام خواهرم مثه اینکه سیصد بوده الان شده یک وخورده ای با جریمه میخواستم بگم میتونن ازضامن بردارن خواهرم میگه چون مدرک ونگرفتم پشیمون شدم وامم نمیدم پس

من پیام نور بودم ازعلمی کاربردیواقعا سردر نمیارم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله از ضامن کسر میشه...ایشونم خیلی اشتباه کرده وام گرفته و بچه بازی درآورده و پس نداده!

ازاولم سرسری رفت علمی کاربردی بعدشم پشیمون شد 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728

بله دیگه مگه میتونه نده... چه ریلکس..‌ بیچاره ضامنش

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

اره میتونن بگیرن، هر دانشگاهی تو هر شرایطی که باشه 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

پشیمون بشه چه ربطی داره وامشو باید بده

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

قوانین مالی دانشگاهها برای وام تقریبا یکیه.همون موقع باید تصفیه میکرد .اصلا چطور بدون تصفیه قبول کردن تنصراف بده.همون موقع اگه دانشگاه ما بود هی میزنگیدن بهش.الان باید روی ترخ روز سریه تصفیه کنید

به نظرم حالا که باید یکی دیگه پرداخت کنه بهتره بهش بقهمونید اینو نمیتونه سرسری بگیره و باید پرداخت کنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

شبیه همین خواهر شما باعث میشن ادم دیگه ضامن کسی نشه

2706