2733
2734
عنوان

مامانای باتجربه لطفا بیان...

91 بازدید | 11 پست

سلام...ی چن تاسوال داشتم _

من شیرم خیلی زیاده خییلی درحدی ک در طول روز بالای سه تالباس عوض میکنم چیکارکنم شیرم نریزه؟

حس میکنم اب ابکیه چیکارکنم چرب ومقوی بشه؟

ازکجا بفهمم نی نیم سیر شده اخه هربار زیر س،ینهام نزدیک ب ۴۵دیقه  هس موقع عاروق گرفتنش کلی شیر اضافی میاره بالا

سوالی ک ذهنمو خیلی درگیر کرده ،من ی غذای خیلی مقوی و‌چرب میخورم ده دیقه بعدش میبینم لباسم خیسه اون کلسیم اون چربی تو اون شیره میره؟😢😢😢

واسه نفخی ک داره چیکارکنم ؟

ممنون ازهمگی❤💖

نه خوبه شیرت. دستمالی چیزی بزار روشون

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براي لباسات پد مخصوص بگير 

شيرتم مقويه اصلا ربطي به ابكي يا سفتي نداره 

كوچولوها كه نميدونن سير شدن چيه يه تايمي بذار بعدش اروقشو بگير بذار بازي كنه يا بخوابه وقتي اروق ميگيري شير پس ميده پس خيلي ميخوره

2728

عزیزم وقتی نی نی شیر بالا میاره یعنی زیاد خورده ، اصلا غذاهای سرد و تنها نخور مثلا اگه شیر میخوری با یه قاشق عسل بخور .عرق نعناع بخور خوبه تو شیرت هم بره واسه بچه هم خوبه، وقتی شیرت زیاده باید بدوشی.

عزیزم وقتی نی نی شیر بالا میاره یعنی زیاد خورده ، اصلا غذاهای سرد و تنها نخور مثلا اگه شیر میخوری با ...

ممنون عزیزم خب از کجا بفهمم سیره ربع ساعت ک میشه میخام از دهنش در بیارم با مک میزنه میگم حتما سیر نشده

اخه کلاس ک رفتم گفتن نزدیک ربع تا بیست دیقه

2738
ممنون عزیزم خب از کجا بفهمم سیره ربع ساعت ک میشه میخام از دهنش در بیارم با مک میزنه میگم حتما سیر نش ...

خب نی نی که نمیدونه کی سیر میشه ، بیست دقیقه کافیه اگه کوچیکه فکش خسته میشه وسطش وایمیسته نهایتا نیم ساعت بده . اگه بعد اینکه شیر کامل خورد ولی بازم یه چیزی واسه مکیدن خواست بهش پستونک بده ولی مناسب سنش پستونک بخر براش