2737
2734

درجه گذاشتی تب بود ؟؟اگه با درجه تب نداشتی چیز مهمی نیست ودمای بدنت به خاطر بارداری بالا رفته ولی اگه بادرجه تب نشون داده باید حتما حتما بری دکتر 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

من سه ماه اول لرز داشتم . بچه ام دختر بود . جاریمم سر دختراش همینجور بود . اما تب اگه بخاطر مریضی باشه خب باید درمان شه . اگه بخاطر تغییرات هورمونی باشه که خودش بعد یه مدت برطرف میشه . فکر نمیکنم اسیبی به جنین بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درجه گذاشتی تب بود ؟؟اگه با درجه تب نداشتی چیز مهمی نیست ودمای بدنت به خاطر بارداری بالا رفته ولی اگ ...

ببین من کلا بدنم داغه شوهرم گاهی میگفت وای لامصب اتیش ،حالا دیشب رو ۳۸_۳۹بود ولی پاشویه کردم و خوراکی خنک خوردم،بعد حدود چهار ساعت اومد پایین،متخصص بهم سرماخوردگی بزرگسالان داد نصفشو خودم،ب نظرت با این شرایط خطزناکه؟؟

ببین من کلا بدنم داغه شوهرم گاهی میگفت وای لامصب اتیش ،حالا دیشب رو ۳۸_۳۹بود ولی پاشویه کردم و خوراک ...

خوب پس درجه تب ونشون داده وتب داری صبرکن اگر تکرار شد وبادرجه بازم تب ونشون داد برو پیش دکتر خودت چون نباید تب داشته باشی واسه جنین وکیسه آبت خطرناکه معمولا عفونت باعث تب میشه نگران نباش برو دکتر درمان میشی 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
خوب پس درجه تب ونشون داده وتب داری صبرکن اگر تکرار شد وبادرجه بازم تب ونشون داد برو پیش دکتر خودت چو ...

نه من سرما خورده بودم ک اینجور شدم خدارو شکر الان خوبم ،فقط واسه اون چند ساعتی ک تب داشتم نگزانم

2738
صبحا ناشتا كپسول لانزو بخور منم حامله ام معده دردداشتم ديوانم ميكرد بارفلاكس فعلا خوبم خداروشكر

اخه من تو سه ماهه اولم میگن نباید دارو بخوری فعلا

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
منم هفته هفتم هستم دكتردادبهم بخدا نميشه دردتحمل كرد مطمئن باش خدا خودش مواظب توراهيمون هست

ولا من خیلی نگرانم از یه طرفم همش دراز کشم از درد فردا شاید برم دکتر

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔