2726
عنوان

خاطره زايمان طبيعي من ٢٩ دي

935 بازدید | 99 پست

سلام خانما من اصلا نميدونستم درد زايمان چه جوريه چون هرچي خاطره ميخوندم ميگفتن عين درد زايمان يكم بيشتر😑 من از جمعه ترشحات خوني ديدم كمرم درد ميكرد تا يكشنبه شب كه يهو ديدم درد كمرم ريتم دار شده شك كردم ولي چون فك ميكردم رحمم بايد منقبض بشه نفهميدم درد زايمانه به مادرشوهرم زنگيدم اون گفته ميگيره ول ميكنه درد زايمانه ديگه تايم بگيرهر وقت ٥دقيقه يه بار شد بريم بيمارستان كه وقتي رفتيم گفت دهانه رحمت ٣سانت بازه ولي دكترم گفت برو خونه ١٠ صبح بيا بستري ميكنمت تا صبح از درد كمر كه يهو ميگرفت ميپيچدم به خودم كه ديگه از ٧ صبح دردام شد ٣دقيقه ١بار رفتيم واسه بستري شدن خالا از شانس منم كلي برف اومده بود اون روز  رفتيم و دكترم گفت. ٤سانتي زد كيسه ابمو پاره كرد با يه چيزي مثه خلال دندان ولي بزرگتر يه اب خيلي گرم ازم خارج شد خيلي حس بدي بوداا بعد از اون دبگه دردام بدتر شد همش خون ميومد ازم دكترم با مامانم دستمو ميگرفت ميزاشتن رو توپ ميگفت بپر قربده من ميگفتم ديگه تحمل ندازم اصلا تو حال خودم نبودم همشم ازم خون ميومد تا اينكه دكترم چك كردم گفت ٥سانتي دوباره همينجوري درد داشتم ولي يهو ديدم حس مدفوع دارم دكترم اومد ديد گفت از ٥سانت يهو فول شدي وااي خيلي بد بود همش حس مدفوع با كمر درد شديد ولي من نفس عميق ميكشيدم اصلا جيغ نزدم فقط دردا كه ميومد حرف ميزدم چون ميدونستم جيغ فايده اي نداره اينم بگم دكتر من اصلا امپول فشار استفاده نكرد گفت خودت خوب داري ميري جلو ديگه از موقعي كه سر بچه بياد بيرون ١ساعت طول كشيد خيلي خيلي سخت بود ديگه اخراش وااي ولي همش به دخترم نفس فك ميكردم كه داره مياد دكترم ميگفت هر وقت حس مدفوع داشتي زور بزن خودش دستشم ميزاشت داخل ميگفت زور بزن ١ساعت اين پروسه طول داشت تا ساعت ٣ بعدازظهر نفس خانوم من با وزن ٣٧٠٠ دنيا اومد خيلي خيلي خيلي لحظه خوبي بود دردا يادم رفت واااي اصلا لخطه خيلي خاصيه اومدن چسبودنش به صورتم يه دخمل سفيد خوشگل ديگه بعدش دكترم گفت  يه زور بزن واسه جفت بعدشم بخيه زدن كه من اصلا دردشو نفهميدم درضمن انقد از معاينه كردن بد شنيده بودم وقتي معاينه شدم بار اول ديدم اصلا درد نداره خدايي خلاصه اينكه دردزايمان خيلي خيلي بيشتر و سختراز درد پريودي ولي به نظر من ارزش داره الانم من راحت تمام كارمو ميكنم شايد اگر سزارين ميبودم پشيمون ميشدم ولي اگه طلاقت تحمل درد خيلييي زيادو دارين طبيعي بيارين خوبيش اينم بعدش واقعا راحتي سختيشم همون روز اول زايمانه تو بيمارستان كه خون ريزي زياده وگرنه از روز بعدش خيلي كم ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکه عزیزم

من میترسیم و بد دردم الان با خاطره زایمانت بیشتر ترسیدم😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

قدمش مبارک...اسمش خیلی قشنگه...

قسمت ما منتظرا

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2706