2726
عنوان

با رفتار شوهرم چه کنم

262 بازدید | 16 پست

بچه هامن دیروز اومدم خونه مامانم به شوهرمم گفتم،گفت فقط خواستی شب بمونی اطلاع بده،میخواستم برم خونه،دیگه مامانم گفت اینجا بمون،موندم بهش گفتم میمونم.بعدش شوهره پیام داده که تو از من اجازه نمیگیری و خودمختار شدی و منو آدم حساب نمیکنی.قهر کرده،اصلا جواب نمیده،چیکار کنم باهاش؟شوهرمم دوسه روز پیش رفته سرکار آخر هفته آینده برمیگرده

بش بگو اخه عزیزم تحمل خونه بدون تو خیلی سخته واسه همین اصلا نمیتونم تحمل کنم 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم سعی کن آرامش خودتو حفظ کنی بعد یه پیام بده عزیزم من واقعا قصد ناراحت کردنتو نداشتم و فکر می کردم خودت اجازه دادی که بمونم، در هر صورت معذرت میخوام که این اتفاق افتاد

اینو که نمیتونم بگم،آخه نه ساله وضعم همینه.یه هفته سرکاره،یه هفته خونه

یکم خودتو لوس کن اینجوری 

با ناز اینو بگو 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بعد بگو اخه منو نی نی بدون بابا تو خونه می ترسیم 

خلاصه لوس بازی رو ب کمال برسون😁

بعد بگو اخه منو نی نی بدون بابا تو خونه می ترسیم  خلاصه لوس بازی رو ب کمال برسون😁

تنها که نیستم،دوتا بچه دیگه هم دارم.بخاطر فوت پسر خواهرم دیشب خونه بابام مراسم بود،موندم اینجا

تنها که نیستم،دوتا بچه دیگه هم دارم.بخاطر فوت پسر خواهرم دیشب خونه بابام مراسم بود،موندم اینجا

عه😑

2706