2737
2734
عنوان

ماما نای که بچه پستونکی رو گرفتن

70 بازدید | 12 پست

من پسرم نزدیک ده روزه از پستونک گرفته اصلا شبا نمی خوبه بازی میکنه یا همش شر می خوره کریه میکنه  امشب دیگه کم آوردم آوردم پستونک ش و دادم الان سوال من اینجاست فقت شبا بهش بدم مشکلی نیست یه سالشه  شبا تا ساعت هفت صبح بیداره

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

بنظرم یک سالگی زوده برای پستونک گرفتن

حالا که دادی هیچی

بذار یه کم بزرگتر بشه ولی اگه گرفتی دیگه اصلا نده. معمولا هم میگن جلوی بچه پستونک رو قیچی کنین یا یه چیز سیاه بزنین که ببینه خراب شده و دیگه برنمیگرده

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نی نی من شبا فقط میدادم...بعد پستونک پاره شد هی یادم رفت براش بخرم اونم یه شب انداخت دور دیگه هم هر کار کردم نگرفت...بعدش هم فراموش کرد...شما هم پستونک خراب کن خودش بذاره کنار...این ماجرا واسه آخرای ۱۱ماهگیش هست

روزا اصلا  حواسش نیس  گرفتم  رو پستونکش یه چیز سیاه زدم نمی خورد حتی بستونک بچه های دیگه رو بهش نشون. میدادی خودشو می کشی

عقب 

2738

به خدا از بی خوابی دیونه شودم انقد رو پاهای تابش دادم به خوابه کمر درد گرفتم 

دیگه الان بزرگه عادت بده کنارت بخوابه...من دخترم ازنه ماهگی عادت دادم شیرشو بخوره کنارم بخوابه

عزیزم نمیشه به همه توصیه کرد ولی پسر من یه مدت بیخوابی گرفته بود تا صبح صد بار بیدار میشد، بردم فلوشیپ خواب نوازادان، گفت چند شب بهش زادیتن بدم

یه بارم دکتر پسر جاری م بهش گفته بود وقتی میبینی بچه بیقراری زیاد داره و نمیخوابه اندازه نصف وزنش استامینوفن بده هیچ ضرری هم نداره. 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

خدا نگهش داره ولی از وقتی که به دنیا اومده همین آش همین   کاسه حتی شب‌ا می بزمش حمام استانیوفن میدم اگه یه ساعت نه که بیش‌تر به خوابه