2726
عنوان

پارانوئید

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 46 پست
مردم بعد از ده سال زندگی مشترک و کلی خاطره های قشنگ کم میارن و نمیتونن ادامه بدن دوستی که چیزی نیست ...

بنظرتون چجوری تموم کنم چون اصن نمیزاره.تا میگم میرم هی زنم و اس ..ول نمیکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه غیر عادیه رفتاراش.

شوهر منم تو دوستی گیر میداد شدید حتی چند بار از دانشگاه دیر اومدم تو ماشین انقدر داد زد از گلوش خون اومد گاهی بدون اینکه بدونم تعقیبم میکرد شبا اتفاقی میومد جلوی درمون میپایید الان که عروسی کردیم اصلا نمیگه کجا میری چیکار میکنی 

شوهر منم تو دوستی گیر میداد شدید حتی چند بار از دانشگاه دیر اومدم تو ماشین انقدر داد زد از گلوش خون ...

اخه الان ک من ۱۷ سالمه اینقدررر سخت میگیره ...بهترین دوران زندگیم ک باید با دوستام باشم و حالم خوب باشه رو کوفتم کرده و خرشب دارم با گریه میخوابم

2728

کات کن

به درک بذار خودشو بکشه

بهتر از اینه که بعدا باهاش ازدواج کنی و دوتایی تونو باهم بکشه

بگو بره پیش روان شناس

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اخه الان ک من ۱۷ سالمه اینقدررر سخت میگیره ...بهترین دوران زندگیم ک باید با دوستام باشم و حالم خوب ب ...

اتفاقا منم اون وقتا ۱۷سالم بود .به خودت مونده اگه نمیتونی کنار بیای تمومش کن .ولی من خیلی غیرت و توجه شوهرمو دوس داشتم مریض بودم دوس داشتم بهم گیر بده 😄

بعد ازدواج نشون داد؟

اره تاپیک اخرموبخون اگه وقت کردی،بشدت بدبینه وشکاک، بااینکه دوسش دارم دارم زده میشم ازش

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
نترس هیچ پسری واسه دختر خودشو نمیکشه جدی نگیرش

ولي من ديدم ك كرد ينفر

(كاري با استارتر ندارم كلي گفتم)

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اخه چطوری کات کنم ۴ سال باهم بودیم با کاراش کلا ازش سرد شدم 

شما خودت میگی بعد خودت فعلیت منفی میدی اول میگی چطور 4 سال باهاشم یعنی میخوایش بعد میگی ازش سرد شدی آخر تکلیف چیه ببخشید قصد توهین ندارم اما به نظر میاد به ظاهر سرد شدی اما از درون هنوز داغی 

شما خودت میگی بعد خودت فعلیت منفی میدی اول میگی چطور 4 سال باهاشم یعنی میخوایش بعد میگی ازش سرد شدی ...

ن منظورم اینه من ۴ ساله باهاشم خانواده هامون میدونن خیلی دلم میخاد تموم شه رابطه اما این باره ۴ سال منو نگه داشته ی جور رودروایسی دارم حس میکنم برم مامانش بگه اره دختره زیر سرش بلند شده چون هیچکس عیب بچه خودشو نمیبنیه که

وای خداصبرت بده...درک میکنم...دوساعت تو مطب دندانپزشکی بودم میگفت گوشیرو روشن بزار تا ببینم چه حرفایی بینتون ردوبدل میشه..فک کن دوساعت بدون کلامی حرف...تلگرام نباید انلاین میشدم اول تو اس ام اس باید میگفتم..بعد اجازه انلاین اونم فقط بشرط چت باخودش

2706