2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم بنظرتون آه ش منو میگیره؟خدا منو می بخشه؟ 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 58 پست
اره عزیزم منم همسرم دوستم داشت و دوسال خواستگارم بود میگفت وقتی شنیدم میخوای کس دیگه ای رو قبول کنی ...

خداروشککککککر عزیز دلم💗🤗

منم وقتی ازدواج کردم فقط چون دیدم کسی بیشتر از این مرد تو دنیا نمیتونه دوسم داسته باشه

علاقه خودم بهش هیچ بود واقعا و میدونست

بعد دو سال چشمم باز شد دیدم کور بودم خوبیاشو نمی‌دیدم

الان واقعا منم عاشقشم

محبت عشق میاره اصن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
تو بنظرت من چیکارکنم

تجربه ب من ثابت کرده ک اول از همه علاقه ی مرد مهمتره

ک اون بیشتر دوست داشته باشه

و با عقل انتخاب کن

دلت واسه اون  نسوزه

نگو گناه داره

هیچ مردی گناه نداره

اگه میبینی خیلی میخوادت سبک سنگین کن.قیافه مهم نیس..همه توقعاتتو بهش بگو

بگو من میخوام اولویت اول زندگی شوهرم باشم همیشه ،نه خانوادش.........

یه مدت باهاش باش ببین عصبانیش کن ببین واکنشش چیه....بددهن نباشه

تو برخورد با خانما بسنجش

ایناش اگه اوکی بود قبول کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ب من ثابت کرده ک اول از همه علاقه ی مرد مهمتره ک اون بیشتر دوست داشته باشه و با عقل انتخاب ک ...

همه ی ایناش اوکیه چندین بار عصبیش کردم خیلی صبوره یعنی بهت بگم عاااالیه خانواده شم واقعا منو دوست دارن ومهربونن فقط نمیدونم چون همه جوره باهام راه اومده اینجورشدم یا حس خاصی ندارم

نمیدونم

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
2731
باهم بیرون رفتین؟تنها بودین باهم؟

اره ۳ماه وخورده ای هست درارتباطیم وبیرون میریم 

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
تنها بودین باهم ؟دلت نخواسته دستتو بگیره مثلا یا بغلت کنه؟لذت بردی از نگاه کردن بهش؟

خب اره گاهی دوس دارم بغلم کنه یا دستشو بگیرم

ازکجا بفهمم دوسش دارم یانه ببین من کلا ظاهربین هستم مشاورم بهم گفت هرکسی یه دام داره دام تو ظواهره

همین که میپرسی از کجا بفهمی دوستش داری،نشون میده که دوستش نداری. دوست داشتن یه حسیه که تا الان باید در تو ایجاد میشد...اگه بعد از اینهمه مدت هنوز دودلی معلومه که دوستش نداری. البته اگه آدم احساساتی ای نیستی میتونی با منطقت انتخاب کنی و بعدا حس دوست داشتن ممکنه بوجود بیاد.اما اگه آدم احساساتی باشی بعدا به مشکل برمیخوری...چون با ظاهرش مشکل داری.هرچند ظاهرش معمولیه اما باب میل تو نیست

2738
خب اره گاهی دوس دارم بغلم کنه یا دستشو بگیرم

خب پس میل و کشش داری بهش

مشکلت چیه دیگه؟

زیادی ناز نکن ها...خسته میشه

ناز کردن هم یه حدی داره

اگه میخوای قبول کنی تو اوج علاقه و اصرار کردناش قبول کن

ببین یه پسری واسه من زار میزد ک ب دلایلی گفتم نمیشه باهم باشیم زاررررر میزد ها میگفت من تا آخر عمر ...

دقیقا یه کیسی داشتم درو میبستم از پنجره میومد اینقدر پیله بود ک چی الان اصلا انگار نه انگار چرت میگن همشون

دقیقا یه کیسی داشتم درو میبستم از پنجره میومد اینقدر پیله بود ک چی الان اصلا انگار نه انگار چرت میگن ...

همشون ازین حرفا و فیلما بازی میکنن ک بتونن ب خواستشون برسن

وقتی دیدن جواب نمیده میرن سراغ نفر بعدی

کلا همشون هدفشون رسیدن ب رابطه ی جنسیه

خداروشککککککر عزیز دلم💗🤗 منم وقتی ازدواج کردم فقط چون دیدم کسی بیشتر از این مرد تو دنیا نمیتونه د ...

دقیقاااا عزیزم و خدا رو شکر ان شالله همیشه حال دلتون با هم خوب و خوش باشه و خوشبخت باشید😘❤