2726
عنوان

تجربه ای دارید لطفا بگید

228 بازدید | 48 پست

سلام موقع صحبت زبون میگیره

تلفظ س را درست نمیتونه تلفظ کنه

کسی این مشکلو داشته یاداره؟چجوری حلش کردین

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

سنش کمه یا زیاد؟

اگه قبلا نرمال بوده و یکدفعه ابنجوری شده ، سطح استرسش بالاست و سنش زیاده ( بالای ۱۸ ) اتفاق خاصی براش نیوفتاده شوک عجیبی ندیده

بخاطر استرسه باید یکم مدیتیشن و مشاوره بره

یادم تورو فراموش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گفتار درمانی

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

دوسته من گفتی حرف میزنه ناخودآگاه چونش ب سمت دهانش میاد بالا و کج میشه یا وتی چیزی از دستش میفته دهنش اینجوری میشه دوساله اینجوریه میگه نمیدونم چ دکتری ی برم 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪
فقط باید بره جلوی اینه حرف بزنه

بااین روش درست شدنیه؟

حتی تلفظ برخی از واژه ها؟

تجربشو داشتین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

کنترل استرس خیلی مهمه

و اینکه از حرف زدن با همون وضعیت نترسه

جلو آیینه خیلی حرف برنه

از سخنرانی خودش فیلم بگیره بشینه ببینه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
سنش کمه یا زیاد؟ اگه قبلا نرمال بوده و یکدفعه ابنجوری شده ، سطح استرسش بالاست و سنش زیاده ( بالای ۱ ...

تقریبا ازبچگی

موقع حرف زدن خیلی عجله میکنه

عزیزم سن خیلی مهمه چند ساله هست فرد مورد نظر؟

حدود۲۰اینا

دوسته من گفتی حرف میزنه ناخودآگاه چونش ب سمت دهانش میاد بالا و کج میشه یا وتی چیزی از دستش میفته دهن ...

دوستت به دکتر مراجعه کنه زود

اصلا طبیعی نیست حالتش

بره پیش دکتر متخصص عمومی

اون راهنماییش میکنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
گفتار درمانی

واقعا درست میشه؟

من همیشه فکرمیکنم از نامرتب بودن دندون هاهم میشه

حدود۲۰اینا

یسری تمرینات واسه زبان هم هست

که از گفتار درمانگر قابل میتونه بکیره

و خودش کار کنه

2706