2733
2734
عنوان

دقیقا چرابیدارید دارید چه میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2523 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میرفتی بغل میکردی نازمیکردی و....رابطه بهتر میشد چرابارش کردی🙄

چون همیشه همینه بهش گفتم بیا پیشما بخواب گفت نمیخوام منم عصبانشدم تولد بود خیلیم‌خورده بود اخرم حالش بهم خورد  ..

خسته شدم از دست شوهرم اتاق خوابمون کوچیکه نمیشد تخت بچه رو بزار م تو اتاق خواب شبا میرم‌پیش بچه میخو ...

منم دقیقا خسته شدم ازبس توجه خواستم بهم بی توجه شد منم کلا بیخیال شدم الانم با بچها کلا میخوابم

من نه میتونم از شوهرم جدا بشم نه میتونم زندگی کنم همش به خاطر بچم سوختم و ساختم

حتما دلش شلاق میخواد اونم

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
2738
دندون عقب منو ببینی بیشتر می‌ترسی هرجایی انجام نمیدن جراحی میخاد دستمزدشم دوبرابر هرجاس چون سخته و ر ...

منم اینطوریه ولی میگم کاریش نداشته باشم اخه ارتدنسی کردم میترسم بکشم بین دندونام فاصله بیافته 😂

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
اره دیگه همین بود قصیه .. منم هرچی از دهنم دراومد بارش کردم دیگه هم دلم براش نمیسوزه    ان ...

ولش کن منم یمدت دلم به حالش خیلی می‌سوخت تا کوچکترین چیزی میشد اما الان کلا بیخیالم

منم دقیقا خسته شدم ازبس توجه خواستم بهم بی توجه شد منم کلا بیخیال شدم الانم با بچها کلا میخوابم

استارتر توچی توم گرمی؟؟؟

بچع ها شماهایی که از شوهرتون ناراضی هستین وااااقفا چطور میتونین باهاش رابطه داشته باشبن. 

من از صوهرم کلا سرد شدم و اصلا هم دوس ندادم

مشکل شما چی

شوهرم به بابام بی احترامی کرده البته پارسال، هنوزنتونستم هضمش کنم هرشب دعوا داریم میخواد بابام ازش معذرتم بخواد منم بخدا اعصابم دیگه نمیکشه پسرم بخاطر دعواهای ما خیلی استرسی شده داره داغون میشه میخوام تمومش کنم واسم دعا کنید بتونم حتی شده بخاطر پسرم 

منم اینطوریه ولی میگم کاریش نداشته باشم اخه ارتدنسی کردم میترسم بکشم بین دندونام فاصله بیافته 😂

اتفاقا چون ارتدنسی کردی  دندون عقل فشار میاره دندوناتو باز بهم میریز ه برا من شد اما کم

2706