2737
2734
عنوان

دقیقا چرابیدارید دارید چه میکنید

2523 بازدید | 176 پست
سلام من که خودم بچهارو خوابوندم شوهرمم که معلوم نیست کجاست ازش خبر ندارم جوابم نمیده برامم اهمیت نداره پای رفیق بازیش منم بعد مدتها لب تاپم برداشتم روشن نمیشد اینقدر باهاش ور رفتم تا روشن بشه حالاسرگرمم تا ویندوزش بروز کنم اما بلد نیستم هیم ارور میده بیرونم نمیتونم بدم چون پر از عکس خانوادگی

بیخوابی زده به سرم

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غذا درس میکنم بخورم😆😆

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738

من تاپیک زدم همه ی جیزی یاد بگیریم دو صفحه بیشتر نشد با چندتاکاربر

اما تاپیک خیانت میشه 50 صفحه با هزارتاکاربر 

بچمم واکسن چهارماه ی زدم تب داره دلم ب جا نیست براش وگرنه خابم میاد 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪
2706