2726
عنوان

زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 73 پست
اها بعد دلیلشون واسه اینکه گفتن زگیل نیس اینه ک زیاد نشده؟؟

نه از شکل ظاهریش و اینکه من دوسال اینا رو روی واژنم داشتم تا خوب شد.ولی همسرم اصلا دونه نزد...زگیل ی بیماری مقاربتیه اگه شما داشته باشی همسرتم میگیره حتما

نه از شکل ظاهریش و اینکه من دوسال اینا رو روی واژنم داشتم تا خوب شد.ولی همسرم اصلا دونه نزد...زگیل ی ...

انشالله ک واسه هیچگس اتفاق نیفته

مرسی عزیزم💖

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم برو متخصص زنان اگه کم باشن داروی ترکیبی میده که بسوزن یا فریز  میکنه برات من تا چهار سال زگیل داشتم هم من هم شوهرم  الان دو ساله که خدارو شکر که کامل رفع شدن ان شالله تو هم خوب بشی 

العجل مولای یا صاحب الزمان 
2728

من تو این چهار سال دوبار لیزر کردم ولی نرفتن  انقدر دارو استفاده کردم تا رفتن بعد وقتی حامله شدم تو هفت ماهگی دوباره در اومدن رفتم فریز کردم باز هم نرفتن ولی بعد زایمانم خود به خود دیگه در نیومدن 

العجل مولای یا صاحب الزمان 

[QUOTE=125875205]من پر خطر داشتم و کم خطر، تایپ ۶ و ۱۶ و ۵۹ کم خطرها باعث بوجود اومدن زگیل میشن، پرخطرها داخل رحم تغ ...[/QUOTE

ا برای شما تغییر سلولی ایجاد کرده دکتر بهم گفته بیا کولپو حالا منتظرم پریاد شم بعدش برم کولپو که ببینه تغییری ایجاد شده یا نه خیلی نگرانم‌ واسه شما تغییر کرده بود؟اگه تغییر کنه باید چیکار کنم‌؟

[QUOTE=125875205]من پر خطر داشتم و کم خطر، تایپ ۶ و ۱۶ و ۵۹ کم خطرها باعث بوجود اومدن زگیل میشن، پرخ ...

ترس و استرس بدترین چیزه، نه عزیزم واسه من خدا رو شکر هیچ مشکلی بوجود نیاورد، اگر تغییر سلولی بوجود بیاد فریزش میکنن، اگر کسی دنبال درمان نره ۱۵ سال طول میکشه تا سرطان بشه، از چی میترسی آخه، شما که پیگیری میکنی نباید بترسی، منم دارم سالی یکبار کولپوسکوپی انجام میدم

میترسم تبدیل به سرطان بشه 

شما چون تازه گرفتی نگرانی، طبیعیه، منم تا یه هفته همش گریه میکردم، ولی الان بعد از حدود سه سال کاملا بیخیالم، والا خطرات بدتر از اچ پی وی در کمین ماست

ترس و استرس بدترین چیزه، نه عزیزم واسه من خدا رو شکر هیچ مشکلی بوجود نیاورد، اگر تغییر سلولی بوجود ب ...

اتفاقا اومدم تو این سایت تجربه ها رو که خوندم اروم شدم منم دو سه روزه اروم شدم شبا تا صبح نمیخوابیدم از استرس حالا اگه بخوام رابطه جنسی با نامزدم داشته باشم اون میگیره؟چیکار کنم که نگیره واسه همین همش ازش دوری میکنم‌؟

ترس و استرس بدترین چیزه، نه عزیزم واسه من خدا رو شکر هیچ مشکلی بوجود نیاورد، اگر تغییر سلولی بوجود ب ...

خوبه با اینکه نوع ۱۶ داشتی خیلی میگن پرخطره چیزی نشده ولی اون متخصص زنانه یجوری حرف زد بام گفت بیا کولپو ببینم سلول هات تغییری کرده یا نه منم باید برم خدا کنه چیزی نباشه

2706