2726

جهزیه دادن دستشون درد نکنه بعضی چیزهای کوچیکو ندادن اون هیچ اومد خونه شوهر اجاره مینشینم حتا وقتی عروسی کردیم یه میلیون هم نداشت بعد عروسی من بهش از هدیه های که داده بودن دادم از 0شروع کردیم الانم سه ساله ازدواج کردیم با یه بچه دو ساله نه ماشین داریم نه خونه فقط ده میلیون تو بانک داریم نگا میکنم به اطرافیانم هیچکس مثل من نیست آتیش میگیرم هی ناراحت میشم بعد از فرداش به خودم میگم حل میشه ولی روز به روز بدتر دلم برای بچم کبابه که نه میتونه مثل بقیه بچه ها گردش اینا بره نه وسایل انچنانی براش بخرم سیسمونی هم مادرم نداد منم نخواستم هی خدا خلاصه دلم بد جوری گرفته 😭خیلی تنهام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزدلم.مگه شوهرت دوست نداره؟همین کافیه.کاش منو شوهرم کارتون خواب بودیم ولی شعور داشت.بخدا اینو از ته دلم میگم.داراییش اینقد زیاده از من مخفی میکنه عین گداها زندگی میکنم.نه مسافرتی نه تفریحی نه دل خوشی.همینکه شوهرت دوست داره برو کلاتو روزی صدبار بنداز هوا

MSN
اگه زمان برمیگشت ب عقب بازم میخاستی الان بچه دار بشی یا صبر میکردی تا شرایطتت بهتر بشه ؟ 

نه بی پولی ما به خاطر بچه نیست آخه بچه چقد خرج داره که بیچاره بچه 

نه بی پولی ما به خاطر بچه نیست آخه بچه چقد خرج داره که بیچاره بچه 

شما الان گفتی ناراحت بچمم ک مثل بقیه بچه ها نمیتونه باشه ! خب اگا شرایطت خوب بود ناراحتش نبودی که . ولی فهمیدم منظورتا در هر حالت بچه را میخای . 

عزیزدلم.مگه شوهرت دوست نداره؟همین کافیه.کاش منو شوهرم کارتون خواب بودیم ولی شعور داشت.بخدا اینو از ت ...

شوهرمم همیشه تو فکره حتا یه دلخوشی هم ندارم که بشینم باهاش یه دل سیر بخندمو حرف بزنم 

ماشالله شوهر داری پدر و مادر داری بچه سالم داری سر خونه و زندگی خودتی بعد میای میگی من چقدر بدبختم!!!میدونم اوضاع سخته ولی دیگه ناشکری هم نکنین دور از جون همین لحظه خیلیا تو اورژانس بیمارستان نگران سلامتی عزیزشون هستن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706