2726
عنوان

دلم میخواد گریه کنم

124 بازدید | 9 پست

از وقتی نامزد کردیم یبارم دعوا نکردیم چند وقته تهران کار میکنه امروز همش من زنگ زدم گفت دستم بنده ببخشید بعد شبم زنگ نزد گفت خستم ببخشید میشه بخوابم وگرفت خوابید خیلی دلخور شدم هرچیم اس دادم وزنگ زدم ج نداد میخوام گریه کنم اخه چرا یهو اینجوری کرد باهام 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کم گیر بدید،خب شاید اعصاب خوردی داشته،کم اس و زنگ بزنید،کسی که بخواد جواب بده بار اول میده،نبینه هم ...

نمیدونم من چرا اینو نمیتونم قبول کنم که زنگ نزنم تا جواب نگیرم ول نمیکنم واقعانم اخلاق بدی دارم قبول میکنم

هیچوقت اینجوری نمیکرد بامن حتی وقتی خسته بود خیلی ناراحتم کرد من ازصب منتظر بودم باهاش حرف بزنم گرفت ...

خب شاید خیلی خسته اس عزیزم،ببخشیدم گفته اگه منظور دیگه ای داشت ببخشیدم نمیگفت و دعوات میکرد میگرفت میخوابید

🤔
خب شاید خیلی خسته اس عزیزم،ببخشیدم گفته اگه منظور دیگه ای داشت ببخشیدم نمیگفت و دعوات میکرد میگرفت م ...

ببخشید نمیخام بهم بی احترامی کرد من از صب منتظرش بودم 😔 

نمیدونم من چرا اینو نمیتونم قبول کنم که زنگ نزنم تا جواب نگیرم ول نمیکنم واقعانم اخلاق بدی دارم قبول ...

منم اینجور بودم،اما چند وقت بعد دیدم عادتش شده و همش منتظر من زنگ بزنم و...

بعد حس اویزون بودن بهم دست داد،الانم ی ماهه در حال ترکم.تا نزنه نمیزنم