2733
2734

میدونستم ...چندین نفرو زیر سر داره ...

چندبار مچشو گرفتم...

حتی یکیشون دوتا بچه داشت

وسط رابطه اینا بچه های زنه اومده بودن دیده بودن 😢

ب من میگفت خانوم نازم ب اونام میگفت...

اینارو میدیدما ولی مثل خر میگفتم بعد. ازدواجمون درست میشه..موقتیه اینا....

کم عقل بود

بی عرضه بود

همه میگفتن کسخ..له من باور نمیکردم...

حتی بلد نبود لباس بپوشه...

نگم چهرهامون...ک من مثل عروسک بودم در مقابل چهره زشت و زمختش ..با اختلاف سنی ۱۲ سالو صورت چروکش😢

حرکات دستش ظریف نبود مثل استثناییا

پرنده باز بود روزی ۳ساعت ظهر ۳ ساعت شب پاشون وقت میزاشت

ولی گفتم عیب نداره

ب بودنش 

ب داشتنش می ارزه😢

هیچی از خودش نداشت

من ی خونه از بابت مهریه همسر سابقم داشتم...

گفتم تو همون زندگی میکنیم...

یا با پولش میسازیم یکی برا خودمون

فدا سرش چیزی نداره😢🖤

ولی عاشقش بودم عاشقی گناهه میدونستما

چندین شب بود تاپیک میزدم..

شک کردم ک دارم خودمو حروم میکنم یا نه...

ولی گفتم همه اشتباه میکنن عشق برتر از هر چیزیه

امشب گفتم حالا ک واقعا میخوامت رمز گوشیتو بهم بده من ک از خیانتات خبر. دارم 

دیگ ادامه نده...گفت نه ..حالا ک اینطوره رمزتورم من میخوام‌....

گفتم بابا رمز من ک ۴ ماهه سال تولد توعه😢🖤

😭😭😭😭گفت نمیشه مادر بچه هام و کسی واسه زندگیم میخوام چکارشه ب اینا...

گفتم تو میتونی با کسی تقسیم کنی؟

من حرص میخورم

من عذاب میکشم

همه چیو پاک کن ...رمز گوشیتم بهم بده

حتی واسه خر کردنم واسه دلخوشیمم قبول نکرد

اداشم در نیورد😢لااقل خیانت میکرد ولی ازم پنهونش میکرد...ن اینقدر ضایع ک رمز گوشیشو نده....

و با این حجم از توهین همه چی تموم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بهم خورد بجای تو بزار گمشه آشغال..آخه با زنه شوهر دار؟؟ رزل کثیف

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
2728

ای خدا رابطه ها چرا انقد کثیف شدن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چرا جدا نمیشی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2738
ای خدا رابطه ها چرا انقد کثیف شدن

اوه این که خوبه خواهر شوهر من یه چیزی تعریف میکنه که ادم مخش سوت میکشه

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌

شوهرته؟!😯😯😯برو طلاقتو بگیر این مرتیکه چی داره که موندی باهاش با این تعریفایی که تو کردی من بودم دو روزم نمیموندم باهاش😯😯😯😯

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2706