2726

دوستان من میخواستم برای هدیه ی ولنتاین عکس خودم و نامزدم رو بزنم روی پازل های مگنتی،تو شهر خودمون نیست میخواستم ببینم به نظرتون اگه تو این پیجهای اینستا سفارش بدم میتونم اعتماد کنم و عکسمون رو بفرستم؟؟

اگه فرد مطمعنی ک بهش اطمینان داری معرفی کنه بعله چرا ک ن مثلن الان من ۲ تا بلاگر میشناسم ک واقعنم آدمهای خوبی هستن هر پیجی ک تبلیغ میکنن فالو میکنم تا خرید کنم چون چیز بد تبلیغ نمیکنن 

شما کدوم شهرید اکثر جاهایی که بنر چاپ میکنن انجام میدن . بعدشم عکس انچنانی که نمیخواید بدید نهایتا یه عکس دونفره هست دیگه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه فرد مطمعنی ک بهش اطمینان داری معرفی کنه بعله چرا ک ن مثلن الان من ۲ تا بلاگر میشناسم ک واقعنم آد ...

نه کسی معرفی نکرده همینطوری سرچ کردم،خرید اینترنتی قبلا انجام دادم خیلیم راضی بودم ولی عکس نفرستادم تا حالا

2728
شما کدوم شهرید اکثر جاهایی که بنر چاپ میکنن انجام میدن . بعدشم عکس انچنانی که نمیخواید بدید نهایتا ی ...

من کردستانم عزیزم،از چند تا عکاسی پرسیدم فقط پازل ساده داشتن مغناطیسی نبود،به نظر خودم شهر خودمون بهتره حداقل آوم میدکنه با کی طرفهاما نیست،چاپ بنر نرفتم البته فقط عکاسی رفتم،میترسم مشکلی پیش بیاد ازین سفارش اینترنتی بعدا اطرافیان سرزنششون رو شروع کنن،آره دقیقا با حجاب کامل و دو نفره هستش

من کردستانم عزیزم،از چند تا عکاسی پرسیدم فقط پازل ساده داشتن مغناطیسی نبود،به نظر خودم شهر خودمون به ...

اهان من یه پیج معتبر تو اینستا دیدم sabachap کاراشون خوبه معتبر هم هستن اگر دوست داشتید ببینید🙂

نه کسی معرفی نکرده همینطوری سرچ کردم،خرید اینترنتی قبلا انجام دادم خیلیم راضی بودم ولی عکس نفرستادم ...

نمیدونم گلم شوخی نیست ک حتی اگه حجابم داشته باشی تو عکسا باز خودت میدونی

مرسی عزیزم شما ازشون خرید کردید؟

من خرید نداشتم ولی دیدم پیجای معتبر و پر بازدید معرفیشون کردن و خوب سفارشاتشون هم خیلی زیاده و مشخصه بعد همه کادرش هم خانم هستن اینجور که میگن مشخصه رو این مسائل حساسن . عزیزم من فقط معرفم یه وقت مدیون شما نشم هیچ نسبتی با پیج ندارم فقط توی اینستا دیده بودم به نظرم اومد قابل اعتمادن . شما هم حتما خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید این فقط یه معرفی ساده بود🙂